Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A 'Charlie St. Cloud halála...

A 'Charlie St. Cloud halála és élete' című film feliratos lesz, vagy szinkronos a mozikban?

Figyelt kérdés
Ugye nem szinkronos. Akkor idegrohamot kapok...:'D
2010. aug. 28. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az lesz, de nem tuti.
2010. aug. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Remélem szinkronos.
2010. aug. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A szinkronnal csak elrontani tudnak egy filmet. Szörnyű...:D
2010. aug. 28. 21:42
 4/9 anonim ***** válasza:
feliratos lesz. most kedden volt a sajtópremier, és az feliratos volt.
2010. aug. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj, de a szinkronnal nem rontják el a filmet.

De felirattal nézni egy filmet kínszenvedés. Te meg tudnád nézni a Doktor hous-t feliratosan? Ott anyit dumálnak, hogy nem lehet egyszerre olvasni és figyelni cselekményt. vagy az Ace Venturát?

Vannak kényesek, akiktől a falra mászok "JAJ, NEM LETT TÖKÉLETES XY HANGA, POCSÉK A SZINKRON".

A szinkron mindig is jó lesz, amíg egy nő nem szinkronizál férfit, vagy egy idős ember gyerek.

2010. aug. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó :D


Beletrafáltál, a House-t és az Ace Venturát is feliratosan nézem. :Đ Mint kb. mindent. A szinkron SZAR. :D Nagyon ritkán találják el...egyedül a mesékben vannak jó szinkronok. Ott általában mindig. (Pl. Disney mesék)

De egy szinkronszínész nem tudja úgy visszaadni a színész karakterét, mint az eredeti hang. Plusz mindig túl "steril", túl tökéletes minden hang, pedig a színészek korántsem csilingelő, aranytorokkal születnek, és játszanak. (:

2010. aug. 29. 18:13
 7/9 anonim ***** válasza:

Régen voltak kúva jó szinkronok, ma már nagyon ritka... futószalag-gyártás van, a minőség már másodlagos. Speciel az Ace Venturát csakis eredetiben szabad nézni, mert Jim Carrey egyszerűen utánozhatatlan. Kerekes József a közelébe sem ér, minden tiszteletem ellenére.


Ma már azért sincsenek jó szinkronok, mert a legjobb hangok, a nagy öregek, a klasszikus színészek és hangok meghaltak, utánpótlás meg nincs, ami van, az meg sz@r.


Ezzel együtt a film tudtommal feliratos lesz moziban, DVD-re készül majd szinkron.

2010. aug. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Kritizállni könnyű. Csináljál jobbat, és az után ugassál!!

2010. szept. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Nem ugattam, csak véleményt nyilvánítottam. Nem fejthetem ki a véleményem? Soha nem hallottál még negatív véleményről? Egyébként mint már írtam, nem csak a magyar, hanem a külföldi, összes szinkron (egy-két kivétellel) gyatra. Nem adja vissza a színész eredeti, hangjával keltett érzést.

2010. szept. 21. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!