Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ezek a régi akciófilm színésze...

Ezek a régi akciófilm színészek miért nem vonulnak már vissza miközben sokuk csak a sz'rt termeli ? (Bruce Willis,Van Damme,Nicolas Cage,Dolph Lunghren,Banderas stb... )

Figyelt kérdés
Anyagilag már nem szorulnak rá. Stallone-Arnold Terminátort is ide sorolnám. Miért csinálják még ezt ? Nyugdíjba nem akarnak ők vonulni ? Terminátor legutóbbi részei és Rambo legutolsó részére is rossz rágondolni. Nem akarják ők abbahagyni a színészkedést ? Ha ők már nem fogják csinálni ki jön helyettük ? A szikla és Statham ? Beszélnek feláldozhatók 4-ről ,de már nem látom értelmét . Nekem olyan mint ha papák háborúznának. Öreg plasztikázott papák !

2021. aug. 5. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

„Anyagilag már nem szorulnak rá.”


Willis nyilatkozta pár éve, hogy neki évente x millió dollár kell az életszínvonalához, és gondolj bele, forgat évi 20-25 napot, plusz egyéb bevételek, és pompásan megél.


Egyébként De Niro (főszereplőként utolsó jó filmje 1998-as – azóta hihetetlen összegeket kap a bűnrossz filmjeiért) mondta egyszer, hogy úgysem fog senki emlékezni a rossz filmekre, és ez így is van.


Az akciófilm műfaja 20+ éve halott, már nem lehet mit kihozni belőle.

2021. aug. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Eddig a willis nem tudott félrerakni mikor pörgött a szekere mégjobban? Gondolom akkor sem kevés jött össze neki. Igazából nem tudom,hogy ő mire költ ,de szerintem az ő igényei nagyok. Van dammot meg annyira rossz látni,hogy ennyi idősen pörgőrugásokat csinál :D
2021. aug. 5. 20:47
 3/11 A kérdező kommentje:
Értem én ,hogy 20 éve halott a műfaj ,de mégis el akarják adni olyan filmekkel manapság mint a feláldozhatók,rambó.
2021. aug. 5. 20:49
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Nem látunk bele az életükbe (rossz befektetések, pénzszórás, kábítószer, válás (De Niro, Sheen, Willis,) stb.), nem tudhatjuk, hogy mire költenek. Arnold már a T3-at is csak a pénzért vállalta (+ jól jött a kormányzóválasztáshoz is a bődületes reklám) – a váláskor neki is elment 400 millió...


Van Damme: hát, a legújabb filmben nagyon gyanúsak a vágások (meg persze ő sem fiatal már), mondjuk csak belenéztem, szóval nem tudom, hogy használ-e olyan csúnyán kaszkadőrt mint például Seagal, de sokszor nem lehet tisztán látni, hogy ki áll ott...


És ki tudja, nekik is jólesik, hogy foglalkoznak velük, interjúkat adnak stb., mert azért vegyük észre, ha valaki kiszáll néhány évre, akkor már nem nagyon tud visszakapaszkodni a pályára.

2021. aug. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Seagal is ilyen akciószínész volt régen. Azóta annyit tudok róla,hogy egy színésznő lekövérezte és azt mondta,hogy verekedni sem tud :) Tény ami tény nagyon meghízott. Vannak azért akciószínészek akik eltűntek rendesen úgy mint a Chuck Norris. Imdb szerint a feláldozhatók 2 volt a legutóbbi nagy filmje. Utána pár sorozat jött. Szerintem manapság a legjobb lövöldözős,verekedős,boxolós filmeket Scott Adkins adja. John Wick 4-ben is benne lesz. Wesley Snipes is el van tűnve rendesen. Ő sem akciószínész már.
2021. aug. 5. 21:20
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Én azért remélem hogy egy-két Feláldozhatók film még összejön. Baromira tetszett mind a három rész. Azért Stallone még mindig magasan az említett akciózok felett van, ha hentelni kell. Cage esetében alkotói szabadság, és színészi kiteljesedés áll a háttérben. Elmondása szerint egy blockbuster esetében sokkal kötöttebb a színész lehetősége, ugyanis a rendező minden mozzanatát felügyeli, az elvárásainak kell megfelelni. Ilyenekben nem is akar részt venni.

Seagal, Lundgren, Van Damme, vagy a sorba vagy 15 éve beálló DeNiro-t pedig a hírneve viszi. Utóbbi azért nagy ritkán még megvillan egy jó szerepben.

2021. aug. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jokerben jó volt szerintem a deniro ,de ha Harrison Ford lett volna vagy maga a télapó mellékszerepben az is jó lett volna mivel az egy mellékszerep volt. Feláldozhatók 1-2 szerintem jó volt ,de a harmadikat nem kellett volna ezekkel a fiatal feláldozhatókkal. Ők nem voltak még akciósztárok. Ufc harcos csaj meg a herculesből és az arénából a srác. Nem tudom a nevét mert nem híres akciószínész. Nem veterán ilyen téren. Valami lutz . Mel Gibson még el is ment a Banderassal a Forddal meg a Pengével.
2021. aug. 5. 21:40
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ami a fiatalok szereplését illeti a Feláldozhatókban, azzal teljesen egyetértek veled. Azért vannak tehetségbeli különbségek a felsoroltak között, talán ezért nézem őket szívesen, így hogy túl vannak a 60-on.

Mint Liam Neeson, aki 58 évesen csinált egy Taken-t, aztán leesett az állam tőle. Igaz hogy az utóbbi filmjei szinte mind ugyanazok a fó sztoriszálat illetően, de mivel nagyon jó színész, mindent megnézek tőle.

2021. aug. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az elrabolva első része volt szerintem a legjobb. Utána eléggé untam és esett a széria színvonala is. Liam N. Filmjei közül nem tudok kiemelni mást mert mind ugyanaz. Éjszakai hajszát és sírok között filmeket nem tudom már felidézni sem pedig tudom,hogy azok tetszettek az elrabolva után amit ki lehet emelni úgy ahogy. Becsületes tolvaj meg egy vicccccc kategória. Ezek a kaptafa filmek ha így mondják. Mindegyik ugyanaz. Elrabolva első részén rendesen izgultam mi lesz.
2021. aug. 5. 22:15
 10/11 anonim ***** válasza:
89%
Olyan ez, hogy nem kell megnézni az új filmjeiket. Én is inkább arégieket nézem meg sokadszorra, de ha nekik ettől jobb akkor forgassanak.
2021. aug. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!