Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanátok olyan filmeket,...

Ajánlanátok olyan filmeket, mint a Limonade Mouth, Bájos törtető, Randiztam egy sztárral, Tengerparti tinimozi, Halálos barátság? L

Figyelt kérdés

2021. aug. 5. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

szóval tipikus aranyos tini romkomokat? (a halálos barátságról nem hallottam, ha az nem az akkora bocsi)

rádióláz, Vadócka, Az utolsó nyarunk, Tökéletes pasi, A fiúknak akiket valaha szerettem, Behavazva (karácsonyi), Amerikai hófehérke, Bajos csajok, Miről álmodik a lány, Spinédzserek (régebbi film, de fantasztikus), Én és a herceg, Neveletlen hercegnő, Hamupipőke történetek (van Hillary Duffal, Selena Gomezzel, Lucy Hallel és Sofia Carsonnal is jó feldolgozás)


ha jöhetnek kicsit komolyabb témát feldolgozók, de amik még mindig hasonló korosztályt (is) céloznak meg: Ha maradnék, Mielőtt elmegyek, Két lépés távolság, Csillagainkban a hiba, Az utolsó dal, Love, Simon, Minden, minden, Egy különc srác feljegyzései, Nyomás alatt

2021. aug. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ezek közül láttam már sokat :)
2021. aug. 6. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!