Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Filmeket vagy a Sorozatokat...

Filmeket vagy a Sorozatokat szeretitek jobban?

Figyelt kérdés

2021. aug. 8. 15:25
A kérdező szavazást indított:
Filmeket
Sorozatokat
mindkettőt szeretem
egyiketse szeretem
30 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
54%

Természetesen a filmeket. A sorozatoknak eleve a formátuma borzalmas, 20-30-40 perces részek és utána mindig egy hét szünet, fél évig nem jutsz egy sztori végére, mindig mikor történne valami izgalmas akkor cliffhanger és várj egy hetet, undorító... Meg 20 perc, leülsz nézni és mire elkezdenél belerázódni vége is, vicc, a Star Wars is amúgy zseniális lenne ha nem erőltetnék a sorozat formátumot, hanem a Bad Batch pl. 16 héten át tartó 20 perc helyett lenne egy 3 órás mozifilm (tudom hogy a 16x20 perc több jóval mint 3 óra, de rengeteg a filler epizód ami meg kihagyható lett volna - amúgy ez a másik amit utálok, a sok töltelék epizód, egy hetet vársz rá hogy semmit ne haladjon a sztori).

A filmeknél is van hogy lehetne hosszabb, de ott legalább koherensen el van mesélve egy történet és egy ideig leköti az embert.

A sorozat mint formátum maximum az ilyen Family Guy meg hasonló produkcióknál jó ahol csak a rötyögés a cél és semerre nem visz a sztori amúgy sem. Normális sztorit nem mesél el épeszű ember sorozatban.

2021. aug. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Néha azt néha ezt.
2021. aug. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En a sorozatokat szeretem, de nem heti nezosbe. Egesz szezonokat nezek meg egyszerre.
2021. aug. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!