Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Scott Adkins miért vállal...

Scott Adkins miért vállal rossz ,gyenge filmeket ?

Figyelt kérdés
volt egy pár jó alakítása pl,vitathatatlan filmekben. Feláldozhatók 2-ben is jó volt. Számomra a legmegdöbbentőbb filmje " A megtorlás útján " című film volt. Meglepett,hogy ő tud színészkedni is. Azért elég sok a gagyi filmje sajnos. Úrscifi szaroktól kezdve még rosszabb filmjei vannak. Miért vállalja el őket ? Ha elmenne az ilyen drámai filmekbe mint a megtorlás útján és vegyítené a verekedős,lövöldözőst akkor igazán élvezhető filmjei lennének. Kb. ő egy Bruce Willis,Nicolas Cage kategória sajnos ha így halad.

2021. aug. 8. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
pénzért b+
2021. aug. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ebből is megél, miért ne? Nem az ő pénze bukik, ha vacak a film.
2021. aug. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy rászorulna a pénzre. Bár ki tudja mennyit kapott a leghíresebb filmjeiért pl.boyka szerepéért 3 részen keresztül vagy a fent említett nálam agyondicsért filmért vagy a feláldozhatók 2-ért. A többit nem is mondom mert azok más kategóriájú filmek. Nem tudom ,hogy ő mibe tartozik B vagy ZS kategóriájú filmek ? Nem tudom ezeket a betűzéseket összekötni a film minőségével. Producer is. Gondolom azért is kapott dollárt. John Wick 4-ben is benne lesz. Doctor Strang-ben is szerepelt bár a szerepe nem volt jelentős.
2021. aug. 8. 21:52
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Magyarként gondolkodsz. Tudni kell, hogy Holywood és Los Angeles arról híres, hogy az emberek egymást licitálják felül. Kevesen vannak, akik nem dőlnek be annak, hogy a másiknak milyen kocsija, mekkora háza, milyen új barátnője, repülője, hajója van. Ott akkorsz érsz valamit, ha meg tudod mutatni. Nem én találtam ki, hallottam egy LA-s sráctól, aki ott nőtt fel. Mindegy, hogy rászorulsz vagy nem, itt és ott meg kell jelenned és ezt nem teheted meg egy farmerben és pólóban. Ott minden a pénzről szól. Persze van, akinek kevesebb is elég és van, akinek minden cent kell. Nagyjából mindenkinek vannak gyerekei és mindenki szeretné, ha nekik több lenne. Így sokszor az ember nem is magáért csinálja. Igen, nekünk biztosan megfelelne 100-200 millió dollár és nem csinálnánk semmi mást életünk hátralévő részében. De akik ennyiért vesznek házat vagy jachtot, azoknak ez csak egy kis plusz. Ha meg túl sok van, akkor meg adakoznak. Az ismét egyfajta "reklám" nekik. Ha te kapnál egy vadonatúj motort/autót azért, mert szerepelsz 3 percig egy filmben, amiben hasra esel és rádnyomják a ketchupot fejedre, ami után bamba képpel nézel előre, te is megcsinálnád! Szóval lehet, hogy vacak a szerep, de azért megéri, hogy megmutasd magad. És igen, pénzért, nyilván, ha már felkértek rá, akkor fizessenek! 😂
2021. aug. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
így elolvasva amit írsz. Felszínes világ felszínes emberekkel. Nyilván magyarként gondolkozom . Nekem nincsenek ott élő ismerőseim. Akkor itt zárójelben kell tenni a pénzt mert ha sok van eljótékonykodják és újratermelik közben felszínesebbnél felszínesebb világot élnek. Luxuskocsi gyártók forgalmát ők aztán pörgethetik. Minél újabb márkák modelljei,minél fejlettebb technológia . Jótékonykodással nincs probléma jól teszik ,de ez a felszínes élet valami okádék :D
2021. aug. 9. 09:26
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Akik ebben nőttek fel, azoknak ez a természetes. Valamilyen szinten sokan felszínes életet élnek. Nekem van Facebookom, de nem használom évek óta. Instagramot nézek, de posztoltam vagy 4-5 képet összesen az elmúlt pár évben. Nézd meg ezeket az oldalakat. Mindenki azt mutatja, ami a legszebb az életében, legyen az egy szép utazás vagy egy jó reggeli vagy akár önmaga a szép testével. Most legyünk már őszinték, ez kit érdekel, hogy mit zabál? Mutogatunk mi is eleget kifelé a hétköznapokban, hogy érezzük és éreztessük, mi is ott vagyunk, ahol a többiek. Én hányok ettől. Az én igényeim teljesen máshol lapulnak. Elmúltam 50 és nem vágyom az emberek társaságára. Rájöttem, hogy ez nekem nagyon jó úgy, hogy kimentem külföldre és nincs szükségem barátokra. Ha tehetném, még kijjebb mennék, valahová, ahol nem zavarok semmit és senkit, csak a természet vesz körül (meg a közelben egy kisebb városka, ahol van minden, ami kellhet). De van, akinek más fontos. Nem mondom, hogy nekem nem, de nem értem, hogy miért kell mindent mutogatni. Ez magányügy kellene, hogy legyen. Én akként kezelem. A család tud róla, de másnak sok köze nincs hozzá.


Nyilván más ez azoknál, akik sztárok valamilyen szinten, Naponta szerepelnek TV-ben, nem nézhetnek ki szakadtul. Bár Harrison Ford mostanában néha úgy néz ki! 😂 Mert valamilyen szinten ha ott is van, tojik rá sokszor, hogy mi történik. Ha vannak akik csodálnak, azok előtt azért a legszebb arcodat mutatod. Lehet, hogy belül egy tuskó, de a kamerának azt nem kell látnia, így nem is tudjuk meg róla. Persze mindig találsz olyan embert, akit nem csábít el a pénz és hiába dúsgazdag, kívülről nem mutatja. OK ez a cím kicsit túloz, de azért elgondolkodtató. És az is, hogy vajon tényleg csak ennyi, vagy van olyan is, amit nem tudunk, mert pont nem ide tartozik, hogy pl neki van a legnagyobb háza arrafelé. Szóval azért nem annyira szegények, mint ahogy a cím mutatja.


https://www.youtube.com/watch?v=0R_10YCbGBw


Ez pedig egy másik, ahol az L.A-s srác beszél, de több ilyen is akad, ha keresgélsz:


[link]

2021. aug. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerinted nekem 27 évesen miért nincs instám és bármilyen közösségi oldalam ? :D Pont ezért . Csak a szép és tökéletes dolgok vannak felrakva. Én sem vágyom emberek közé. Ha tehetném vennék egy szigetet ! Víz emelkedése jót fog tenni a szigeteknek (irónia).
2021. aug. 9. 11:25
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Jól teszed, hogy nincs. Nekem is csak azért van, mert messze vagyok a gyermekeimtől, akiknek természetesen van. Bár alapvetően a 3-ból csak egy használja, ő is ritkán. Inkább csak nézelődök rajta.


Furcsa, hogy manapság egyre több ember gondolkodik ezen a magányos életen. Egyre több szingli van mindkét nem között, akiknek megfelel ez az állapot. A fiatalok is egyedül szeretnek lenni, hogy ne zavarja őket senki a közösségi hálón. Párkapcsolatokat is interneten keresnek, mert mindenki magányos. Teljesen a visszájára fordult a világ az elmúlt 30 évben. Nem is értem mi folyik itt, de ez már nem az én problémám. Én másik világba születtem bele (se internet, se mobil), ahol mindent személyesen, magamnak kellett elérni, sokszor segítség és megfelelő információk nélkül.


Bocs, kicsit eltávolodtam az eredeti témától, de szerintem te is érted, hogy ma mindenki máshol talál magának valamit, amire felfigyel és lehet, hogy ez a dolog senki mást nem érdekel, vagy ha igen, akkor is másképp látja. Nem baj ez, csak már nem nekem való ez a szerteágazottság, ez a mindenki majd megmondja hogy mi a jó. Sokszor érzem azt, amit te is, hogy nincs szükségem ezekre és nehéz a világ terheit követni. Jó lenne elvonulni és nyugodtan élni ezek nélkül. Igen, a sziget sem rossz. De azért jó ha van a közelben egy kisebb város, ahol minden van, ami kellhet az életünkhöz. Fogászat, egészségügyi ellátás, házimozi bolt 😂

2021. aug. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!