Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Family Guy rosszabb lett?

A Family Guy rosszabb lett?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy a régi évadok nagyon jól sikerültek de ezek az új évad (15-16-17-18-19 évadok) számomra elég gyengék de sok embertől hallom hogy ezek az évadok a legjobbak,

hasonló a helyzet mint a south parknál hogy sokak szerint a régi jobb volt de sokak szerint az új briliáns


Nektek mi a véleményetek? csak szerintem lett béna a sorozat új évadai?



#sorozat #Family Guy #Comedy Central #jobb lett? #rosszabb lett?
2021. aug. 9. 10:56
A kérdező szavazást indított:
Igen elég gyengék az új évadok!
Nem, az új évadok zseniálisak!
Nem jobbak de nem is rosszabbak!
Én már nem nézem a Family Guy-t
Aztse tudom mi az a Family Guy csak trollkodni és szavazni jöttem!
18 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Olyan lehetőség miért nincs hogy "tudom mi az, de sose láttam egy részt sem"?
2021. aug. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

"Olyan lehetőség miért nincs hogy "tudom mi az, de sose láttam egy részt sem"?"


én erre nem is gondoltam D:

2021. aug. 9. 11:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az 1-6-ig évaddal össze sem lehet hasonlítani őket sajnos :( Őszintén, nekem az sem tetszik, hogy feljavították ennyire a grafikát. Szeritnem sokkal hangulatosabb volt az egész, mikor még kicsit bénábban volt megrajzolva.
2021. aug. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3# de ne felejtsük el hogy az első évadok nem maiak ha ma jött volna ki az első évad ilyen lett volna mint most és így szereted meg. Meg ugye alapból hogy nézne ki manapság ez nem illene bele és a kritikusok is szét oltanák higy 2021ben ez a minőség sajnos ez van ezt kell elfogadni
2021. szept. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!