Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan rangsorolnátok a...

Hogyan rangsorolnátok a szökés 5 évadját, ha az első helyen áll a kedvenc évadotok és az utolsón a legkevésbé kedvelt?

Figyelt kérdés

Kezdem én:

1. 1. Évad: azt a hangulatot egy évad sem adta már vissza, sosem fogom elfelejteni mikor ezt néztem

2. 2. Évad, tetszett ahogy különválnak a szökevények útjai, és egy börtönön kívüli környezetben még jobban kiépül a karakterük

3. 5. Évad, vetekszik a második helyért a másodikkal, nagyon tetszett ez az arab hangulat, szerintem brutál jól átadta az ilyen szervezetek által súlytott helyek hangulatát és veszélyeit.

4. 3. Évad, nem tett hozzá semmit a sorozathoz, más lett ennek a hangulata mint a többi résznek, de azért jo volt

5. 4. Évad, ez nem tetszett. Szerintem nagyon túlhúzták, ugyanaz volt mindig, a Companyból üldözték őket, hányszor fogták már el őket, meg lövöldöztek rájuk, és sosem haltak meg, pedig mindenkit kicsináltak rajtuk kívül aki nem tetszett nekik. És ahhoz kepest hogy egy ilyen komoly szervezetről van szó, túl egyszerűen szerezték meg a Szküllát, azt sem ertem hogy egyaltan miért létezett ez a cucc. Eléggé logikátlan és unalmas lett egy idő után.

Ti hogy gondoljátok?



2021. aug. 9. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:
17%
A Szökés sosem volt egy igényes sorozat, de tény, hogy izgalmas és szórakoztató. Talán nem túlzás azt mondani, hogy minden évaddal csökkent a színvonal. Az első nagyon tetszett, a második elment, a harmadik szerintem már hülyeség volt és erőltettet, a negyediket pedig (ha jól emlékszem) 4 rész után abbahagytam. Egyedül Mahone-t tudnám egyedüli pozitívumnak felhozni, őt nyilván az első évadba nem tehették bele, így egy kicsit érdekesebbé tette a többi évadot.
2021. aug. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1

2

4

3

5. Ezt csak azért tettem utolsóra, mert egyszer láttam, amikor kijött és nem sok minden maradt meg belőle, kicsit feleslegesnek éreztem folytatni, de arra emlékszem, hogy nem volt vele bajom, nem az volt, hogy nem tetszett, csak le volt zárva és mégis folytatták.


Alapjáraton egyébként a 2-5. évadig kb ugyanazt a szintet hozza a sorozat, az első az, ami kilóg felfelé, szerintem az nagyon durván jó lett.

2021. aug. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

És titeket nem zavar hogy mennyire valóságszerűtlen az egész de főleg az első évad?!


Persze ez egy sorozat, de nem sci-fi hogy ennyi minden összejöjjön… Einstein nem tudott volna onnan megszokni nem egy sima állampolgár

ápr. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!