Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Moziklub.net nevű oldalról...

Moziklub.net nevű oldalról vélemény?

Figyelt kérdés
Nekem korrektnek tűnik. Sok jó anyag elérhető,nincsenek beugró reklámok. Avast se jelez be. Túl gyanús nekem ez a nagy csend. Talán későbbclesz fizetős, vagy váratlanul ráengednek az oldalra valami vírust később, nem tudom. Ha illegális lenne, már biztosan lekapcsolták volna.

2021. aug. 9. 14:08
 1/4 A kérdező kommentje:
Helyesírás közben 0, tudom jól
2021. aug. 9. 14:09
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Illegális megosztó, de amíg nem elég nagy és nem kerül túl sok ember szeme elé, nem záratják be. Nem is tudják az összeset, egy bezár és kettő másik nyílik a helyére.


Az pedig már előre leszögezhető, hogy minél népszerűbb az oldal és minél forgalmasabb, úgy kell egyre drágább szerverre költeni, aminek egyre drágább a fenntartási költsége, így jól tele lesz pakolva reklámmal a végére.

2021. aug. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már most látom, hogy kezdenek gyűlni a reklámok. És egyre laggosabb az oldal
2021. aug. 14. 16:31
 4/4 anonim válasza:
A mozimix.com sokkal jobb oldal...
febr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!