Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek az Eden...

Mi a véleményetek az Eden Lakeről?

Figyelt kérdés

Mikor megnéztem ezt a filmet, az elején azt hittem h ez is csak egy átlagos ilyesztgetős film.

Na de jól átvert engem.Brutális, és kegyetlen egy thriller.

Na meg a vége....

Mély nyomokat hagyott bennem.

Vélemények?Nektek is "ütött" a film?


2010. aug. 29. 10:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

bizony,ütött...

még télen láttam,de brutálisss,nem felejtős az biztos.Egyszer írtam is valakinek,hogy eddigi életem legbrutálabb filmje.

2010. aug. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Én egy ismerősömmel néztem meg, aztán a végén szegény kiment

a szobából, mert azt mondta h nem bírja tovább

Van hogy nem a jók győzedelmeskednek, és a gonosz nem mindíg nyeri el a méltó büntetését.A filmnek kb ez a mondanivalója.

Ja meg h vigyázz az ilyen sunyi képű kis huligánokkal, mert mindenre képesek

2010. aug. 29. 11:39
 3/12 anonim ***** válasza:

én k*rvára kiakadtam ezen a filmen... xD

amugy szokásom :P


de teccett :D

2010. aug. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Azok a kis k_öcsögök... persze, majd apuci elintézi.

Tényleg durva egy film. De tetszett.

2010. aug. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hát valami nekem és megtetszett benne.

Talán h nem az a szokásos sablon baromság!

Nagymellű tinik,álarcos gyilkosssal a képernyőn rohangásznak, és az egésznek semmi értelme.

A végén elfelejtesz mindent.

Én ezt a filmet 2 hónapja láttam, és még tisztán emlékszem mindenre.Sajnos :( Nah ami még ilyen hatással volt rám az az talán a neighbor 2009-es horror, az talán még ennél is durvább

2010. aug. 30. 23:48
 6/12 anonim ***** válasza:
Tetszett,de utána nagyon a hatása alá kerültem,beletelt 1-2 napba,amíg feldolgoztam.Azért tartom jó filmnek,mert nem az a tipikus gagyi,egy kaptafára készült képtelen hülyeség,mint a mostani filmek nagy része,hanem valóságos és sajnos bármikor bárkivel(és bárhol!)megtörténhet.Ilyen világban élünk,és tényleg rengeteg ilyen kölyök szaladgál a világban hasonló "képességű" szülőkkel.Nagyon megdöbbentő film volt,biztos,hogy az egyik legjobb,amit láttam,de szerintem nem sokszor fogom megnézni (:
2011. febr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ütött. Tegnap néztem, de még mindig a hatása alatt vagyok. Amúgy jó film.
2011. febr. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az egyik legjobb horrorfilm; pont azért tud csontig hatolni, mert valósághű, életszerű és - a befejezése miatt - nyomasztó is.

Ha ez tetszett, tudom ajánlani az Ils (Them, Ők) című francia horror-thrillert. Az is ehhez hasonló, ráadásul igaz történet...

2011. márc. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Azt hiszem láttam.

Nem az mikor ugyanígy van egy pár,akiket fiatal srácok tartanak rettegésben,valami csatornában?

2011. márc. 21. 19:38
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen, az. Itt az előzetese:

http://www.youtube.com/watch?v=yFTbcDRkG1o


Ennek az amerikai újrafeldolgozása a Hívatlanok Liv Tyler főszereplésével.

2011. márc. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!