Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik Sherlock Holmesos...

Melyik Sherlock Holmesos filmmel, sorozattal kezdjem?

Figyelt kérdés
Szeretném elkezdeni nézni Sherlock "világát", de nem tudom, melyik filmmel/sorozattal kezdjem, mert rengeteg van.

2021. aug. 13. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

A Benedict Cumberbatch féle sorozatot mindenképpen ajánlom.

Hiába sorozat, nem hosszú, viszont 1-1 rész film hosszúságú. Kifejezetten jó.

2021. aug. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Ha nem riasztanak vissza a régi filmek( ismerek olyat aki 2000 előtt gyártott filmeket nem néz:D ) akkor kezdhetnéd a Sátán kutyája c. 1959-ben készült filmmel. Ha modernebb feldolgozásra vágysz, akkor a fent említett sorozatot ajánlom, ha pedig látványos és akció és kalandos dolgokra is vevő vagy, akkor a Robert Downey jr főszereplésével készült két filmet.
2021. aug. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A legjobbak:

- Sherlock,a Bennedict Cumberbeach-es sorozat, személyes kedvencem. De tény, ez nem a "klasszikus" SH sztori. Ha klasszikusabbra vágysz, akkor inkább a következőt ajánlom

- A Jeremy Brettes. A legkultikusabb, eredeti művek feldolgozása. Sherlock Holmes kalandjai, emlékiratai, visszatér és naplójából c. sorozatokban alakította ő Holmest, valamint 4 filmben. A fenti sorozatokat sorban írtam, érdemes ebben a sorrendben nézni.

- A Robert Downey Jr-os SH-k akciósabbra vett filmek, lévén Guy Ritchie rendezte. Ezeket is nagyon szeretem.


Tehát ezek. Az első a kedvencem, a másik klasszikusabb történet, a harmadik pedig egy akciósabbra vett figura. Azok közül, amiket ismerek, kezdésnek ezek lennének a legalkalmasabbak

2021. aug. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A régi klasszikussal kezdd! Az az igazi, és annak még van hangulata.
2021. aug. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!