Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok harca: Arya Stark ő...

Trónok harca: Arya Stark ő leszbi/transz?

Figyelt kérdés

A 8. évad 4. részében ott ünnepelnek, és jön a viharvégi Baratheon csávó (nevét elfelejtettem, pedig most láttam), hogy eljegyezze, és elhangzik egy ilyen vagy hasonló párbeszéd:

-Leszel a feleségem?

-Bármelyik hölgy nagyon boldog lenne veled. De én nem, nem vagyok hölgy.



2021. aug. 14. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem, arra céloz, hogy nem akar letelepedni egy kastélyban, és az úrhölgyek életét élni az oldalán.
2021. aug. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Szar a fordítás, vagy nem értetted a jelenetet. A "lady" szót mondja, ami az előkelőségre utal, egy ház úrnőjére, nem pedig a biológiai nemre. Az elutasítás annak szól, hogy ő nem lesz háziasszony, nem áll be a tradicionális szerepbe.
2021. aug. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. aug. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Gyerekkora óta nem érdekelték a nőies dolgok, ha emlékszel.Inkább a vívás, íjászat, vagyis a tökösebb dolgok. Gendry( ez volt a fattyú neve) nem egy érett szakaszában tette fel a kérdést. Azt hiszem ez a lány harcos-kalandor volt, egy csomó dolgot meg kellett tapasztalnia, de még így sem vagyok benne biztos, hogy a végén háziasszonnyá vált volna.

Ettől még nem volt leszbi, transz meg pláne nem.

2021. aug. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem
2021. aug. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jaj értem. Akkor lehet a fordítás volt a szar.

Meg azt tudom hogy sosem érdekelték a nőies dolgok.

2021. aug. 14. 19:05
 7/8 anonim ***** válasza:
35%
Inkabb szadista.
2021. aug. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
86%
Amúgy ha belegondolsz a második epizódban lefeküdtek, innen már a leszbi/transz feltételezés kizárt. Pláne, hogy nem is Gendry hanem Arya volt aki kezdeményezett.
2021. aug. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!