Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen módon ölted volna meg...

Milyen módon ölted volna meg Cerseit?

Figyelt kérdés
Hogy halt volna meg, ki/mi által, ha te írtad volna a forgatókönyvet?

2021. aug. 16. 13:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Az jó volt szerintem hogy a sárkánnyal ölték meg csak nem kellett volna az egész várost is elpusztítani, elég lett volna a tornyot amiben Cersei volt.
2021. aug. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Odaadtam volna a másoknak. Csináljanak vele amit akarnak. xD
2021. aug. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Átadtam volna Ramsaynek, hogy megnyúzza vagy kutyákkal tépeti szét az már nekem mindegy. Szívjon már egy kicsit ez a r*banc is.
2021. aug. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

A könyvben vagy a sorozatban?

A sorozatban már a hatodik évad elején vagy közepén lefejeztettem volna Baelor szentélye előtt, hogy érdekesebb karakterek vegyék át a királyvári stafétát.

A könyvben kivágatni a nyelvét és csendes nővérként megfosztani az előjogaitól.

2021. aug. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Egyébként én nem ezt akartam írni a kérdés láttán, de azt kell mondjam, hogy a 2-es válaszolónál van a tökéletes megoldás.


Összefogtak a mások ellen, kivéve Cerseit, csak saját maga érdekelte. Itt is önző volt és kb az sem érdekelte, hogy lehet hamarosan nem lesz mi fölött uralkodnia, mert a mások elfoglalják Westerost. Úgyhogy az lett volna a méltó revans/halál.


Alapból azt írtam volna, hogy megszégyeníteném, de nem egy utcán sétával, hanem véglegesen. Pl rabszolga vagy valami nagyon durván alacsony rangban kellett volna leélje az életét, de ez ugye nem halál, viszont a halálnál van nagyobb büntetés is.

Mint karakter jó volt Cersei, mint ember a legrosszabb.

2021. aug. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Úgy, ahogy a sorozatban is meghalt, de Jaime nélkül. Dögöljön meg egyedül a föld alatt, féreg módjára.
2021. aug. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Jaime-vel öletném meg.
2021. aug. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem egy tengervizzel telitett medencébe rakni illetve kiláncolni lett volna a megfelelő büntetés.Elég lett volna pár nap....
2021. aug. 24. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Ramiz ***** válasza:
100%
Nem öltem volna meg, a halálnál vannak kreatívabb büntetések.
2021. aug. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A jóslat szerint a testvére öli meg és ha Jaime lett volna az ütött volna.
2021. aug. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!