Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit szólsz hozzá, hogy Az Idő...

Mit szólsz hozzá, hogy Az Idő Kereke tévés feldolgozása csak 15 percet szán Shadar Logothra?

Figyelt kérdés

Ami enyhén szólva kevés, arról nem is beszélve, hogy egy történetünk idején halott AS-t is behoznak az élők sorába, szóval nem fogják nagyon követni a könyveket.


Az infók az EW néhány nap múlva megjelenő számából vannak, a közölt fényképek alapján (finoman fogalmazva) nem lesz semmi sem hű a könyvsorozathoz – bár sokan lelkendeznek különböző fórumokon (a nem lelkendezőket pedig szorgalmasan törlik), nekem most ment végleg a kedvem a megnézéstől. Az előzetesre már nem is vagyok kíváncsi. Maradok a könyveknél.


2021. aug. 18. 21:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Ok. Szia.


...

Mégis mennyi időt szánjanak rá? Az első könyvben nem sok szerepe van, csak a tőrnek. Mégis mennyit szerepeljen? Nem értem a kérdést.


A halott aes sedaiok pedig flashback jelenetekben fognak szerepelni. Valahogyan fel kell vezetni a fekete ajaht és azt, hogy sorban gyilkolják meg az erős fókuszálni tudó nőket vagy azokat, akik tudnak Rand létezéséről. Egy vizuális formátumban nem elég megemlíteni, hogy több aes sedai hal meg hirtelen "természetesen" vagy balesetben, mert az átlag néző nem fogja az adást.

A könyvolvasónak lehet elég egyetlen utalás, hogy gondolja xy sedai nem véletlenül törte ki a nyakát, stb. A tévés formátumban ez nem elég. És erre jó példa a Trónok harca is, ahol a nézők egy része azt sem tudta, hogy Aerys és Rhaegar nem ugyanaz a személy a 6. évadra se, stb.

2021. aug. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!