Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a kedvenc Vámpírnaplók...

Melyik a kedvenc Vámpírnaplók epizódod?

Figyelt kérdés
És miért?
2021. aug. 19. 00:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nehéz, de inkább nem is epizódot mondanák hanem egy évadot. Nekem a 6-7. Évad a kedvencem. Miért is? Azért mert az előző évadokban szinte ugyanazok a természetfeletti lények játszódtak le újra és újra csak annyi különbséggel, hogy valamelyik erősebb valamelyik gyengébb volt. Ezért már hiányzott az, hogy valami új is bekerüljön. Annak már örültem amikor a 6. évadban bekerültek a szipolyozó boszorkányok. Én nagyon örülök, hogy ez az új boszorkány "faj" bekerült a történetbe ugyanis új színvonalat hozott a sorozatnak. Azt viszont hiányoltam, hogy a szipolyozó boszorkányokról majdnem egy egész évad szólt, de az eretnekekről meg egy fél évad sem. Pár résszel le tudták az eretnekeket mintha olyan gyengék lennének, pedig igen erősek. Nyilván a későbbi részekben még látjuk egy csomót őket, de akkor már szinte mellékszereplők lesznek.
2021. aug. 21. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a 4. évad 20. részéig láttam eddig, a 2. évad a kedvencem. Így pontosan epizód szerint nem tudnék választani. Ez a 4. évad nekem túl erőszakos és depis, és mivel én elsősorban a szerelmi szál miatt nézem(Delena), így ez eléggé hiányzik belőle. Remélem az 5. évadtól jobb lesz :D
2021. aug. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Huu talán a 3. évadban az az epizód, amikor a Mikaelson-bál van. A 6. évadban a kedvencem a Delena esőben csókolózós jelenete. Ha kedvenc évad a kérdés, a harmadik, leginkább az ősiek miatt.
2022. febr. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!