Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha Anakin megkapja a Jedi...

Ha Anakin megkapja a Jedi Tanácstól a mester címet, megakadályozható lett volna az árulása?

Figyelt kérdés
Hiszen pont Windu mondta neki hogy nem kapja meg a címet, vajon mennyiben befolyásolta ez a döntését mikor pont Windu nézett farkasszemet Sidious-szal, mikor ő odaért? Lehet akkor nem vágja le a kezét? Vagy ez már semmin sem változtatott volna?

2021. aug. 20. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén semmit nem változtat miért is?

Vegyük szemügyre a helyzetet ott áll a Padmét féltő Anakin aki a halálán látja az egyetlen embert aki tudomása szerint segíthet megmenteni a feleségét vele szembe Windu aki épp fegyvert szegez Palpatinra egyszerűen az vezérelte hogy meg akarja menteni Padmét ha kell sith lessz belőle így teljesen mindegy mi történik előtte.


Egyébként Padménak semmi baja nem volt Anakin a látomásában azt a jövőt látta amit ő maga idézett elő amit meg akart akadályozni ha megvárja windut a templomban lehet hlgy windu megöli Palpatint (aki szerintem tényleg hagyta magát ez a könyv változatba is eléggé egyértelmű amikor Windu lefegyverzi akkor Anakin belépése előtt vam egy rövid párbeszéd


"windu érezte a félelmet és ez az ő harc stílusának a lényege meríteni a sötétoldalból. A harc vége felé a két szikrázó kard kivágja az iroda üvegét ezután Windu egy határozott rúgással leteríti a sith nagyurat akinek kiesik a fénykardja az ablakon gyorsan a falhoz kúszik és ekkor megérzi jönni az ifjú skywalkert ekkor magabiztos lessz közben megérzi hogy Windu szintén megérzett egyfajta félelmet ekkor mondja windunak

-BOLOND AZTHISZED AZ ÉN FÉLELMEMET ÉRZED!?

És ekkor belép Anakin aki látja a földön az egyetlen embert aki megtudja menteni a feleségét és Windut aki épp készül megölni")

2021. aug. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem se változtatott volna rajta.
2021. aug. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Ha jobban elismeri a jedi tanács a tudását akkor nem lett volna ez. De egész gyerekkorában lenézték
2021. aug. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
A Sithek voltak a jók
2021. aug. 24. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy nem kapta meg a mester címet, csak egy volt a többi kétely mellett, amit Palpatine éveken keresztül ültetett el Anakin fejében. A sithek bosszújában Palpatine kb. öt különböző okot idéz elő Dooku megölésén kívül, hogy Anakin végül átálljon, és a mester cím csak az egyik volt. Úgyhogy nem segített volna. Így is lényegében lovagként már volt mester, kiképezte Ahsokát, valamint a tanácsba attól még felvették, mégse tudták megakadályozni. A legfőbb ok Padmé volt, Ahsoka távozása valamint az, hogy kezdettől fogva lenézték padawantársai, a nagymesterek nem bíztak a képességében és még Obi-Wan se volt mindig igazságos vele.
2021. aug. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Gyulai Dávid Dániel ***** válasza:
Szerintem azért sokat számított volna. Qui-Gon Jinnen és Ashoka Tanon és Padmeen kívül senki nem bízott benne. Palpatin ezt meg kihasználta. De leginkább a Jedi tanács bizalmatlansága és Padmee féltése miatt. De amit Ashokával is műveltek. Az elején nagyon bírtam Yodat, de amikor Ashokát is elmarták, onnantól csak Anakin, Ashoka és Padmee volt nekem szimpatikus. Luke és Leia sem szimpi nekem valamiért. De ez az én véleményem.
2022. jan. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!