Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kit valasztanatok? Bovebben lent

Kit valasztanatok? Bovebben lent

Figyelt kérdés
Melyik sorozat sztart valasztanatok inkabb??? A vampir naplokbol Stefan Salvatore-t azaz Paul Wesleyt vagy a Twighlightbol Robert Pattinson-t?? Kerlek irjatok kort, es hogy milyen okbol melyiket valasztjatok...Lehet hosszu az indoklas...En szemely szerint imadom A vampir naplok sorozatot es belole Stefan Salvatoret azaz Paul Wesleyt...kerlek irjatok:):)
2010. aug. 30. 00:33
 1/9 A kérdező kommentje:
Twilight* bocsanat...
2010. aug. 30. 00:44
 2/9 anonim ***** válasza:
midkettő randa, de ha muszáj akkor paul.
2010. aug. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Paul,azért mert sokkal jobb pasi mint Robert. Rob csak a Twilightban néz ki jól mert tele van a pofája sminkkel.

Amúgy én Damont szeretem. :D

2010. aug. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én Robobt és nem a twilight miatt!!


L/16

2010. aug. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Elso valaszolo gondolom hogy fiu vagy:)) Mert mind2 jol nez ki vagyis nkm is inkabb damon de o dogosebb de stefan is szivdogleszto:P
2010. aug. 30. 11:58
 6/9 anonim ***** válasza:
nem fiú vagyok, hanem egy egészséges, 16 éves lány, aki utálja a divatolást :) na ebbe köss bele.
2010. aug. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Szerintem most már az is divat, ha valaki fikázza őket. Na mindegy én nem divatból szeretem őket, hanem csak azért, mert szeretem őket. :D



Na most szóval Edward és Stefan vagy Paul és Robert között kell választani? Nem lehet mind a kettő? :D:D Tényleg nem tudnék választani. Nekem mind a kettőjük nagyon tetszik. :)


16/L

2010. aug. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

lehet, hogy már az utálása is divat, de én nem ezt nézem. egyszerűen csak utálom, ha már valami a csapból is folyik, meg mindenki ezt emlegeti, lásd Twilight, Vámpírnaplók, és a Disney sztárok.

előző

2010. szept. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De most mi koze van a divatolashoz???En csak egy kerdest tettem fel.Es nem azt mondom hogy utalom aki Robertet valasztja mert en Paul es Ian rajongo vagyok.
2010. szept. 7. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!