Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik filmben/sorozatban...

M_marko kérdése:

Melyik filmben/sorozatban hangzott el ez a mondat??

Figyelt kérdés

“Nem érsz ennyit. Soha nem is értél..”


Az biztos, hogy valakik harcoltak, és a pozitív hős végül nem ölte meg, hanem ezt mondta neki. Azt is meg merem kockáztatni, hogy akit legyőzött régen jó volt, de rossz útra tért.



2021. aug. 25. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Fú nagyon nagyon ismerős! Vagy 10 perce agyalok rajta, nem esküszöm megrá de talan a Pókember 3-ban mondja Peter Harrynek???
2021. aug. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, azthiszem eszembe jutott!Az eredeti Ben10 sorozat "Idegen bőrben" című részeben mondja Ben Kevinnek! Szinte bisztos vagyok benne!!!
2021. aug. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Baszki órák óta gondolkoztam rajta, de nem jöttem rá, és valószínűleg nem is jöttem volna rá! És baszki igazad van! :D Annyira régen láttam màr, nem tudom honnan ugrott most ez be a fejembe, nagy király vagy! :D
2021. aug. 25. 18:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Melyik tipp vegülis a helyes?? : D
2021. aug. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ben10 :D
2021. aug. 26. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!