Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Spoiler: A szolgálólány...

Spoiler: A szolgálólány meséje c. sorozatban miért nem a mesterséges megtermékenyítést választják?

Figyelt kérdés

A sorozatban rituálé szerűen negerőszakolják a nőket. A történet napjainkban játszódik ahol már lenne arra is lehetőség, hogy mesterséges megtermékenyítést válasszanak, ahol nagyobb eséllyel fogan meg a gyermek. Miért nem használják ezt a módszert?

Főleg ha ennyire a vallásra van kiélezve ez az egész, akkor ilyen szempontból sokkal elfogadhatóbbnak is tűnik.



2021. szept. 1. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokféle orvosi beavatkozást tiltanak vagy nem csinálnak ott.
2021. szept. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem azért mert próbálnak visszatérni a régi időkbe, mivel mondtak is hogy régen sokkal több gyerek született és ezért nincs Gileádban pl telefon és a mesterséges megtermékenyítés már új dolognak számit
2021. szept. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
26%
Mert az egész sorozat egy vadfeminista propaganda. Tehát a férfiakat szörnyetegeknek és/vagy bamba idiótáknak kell beállítania.
2021. szept. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Rég nem néztem már,de szerintem a vallás miatt. Most is vannak olyan emberek akik szerint a mesterséges megtermékenyítés az ördögtől való.
2021. szept. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!