Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Akik nem kedvelik a horror...

Akik nem kedvelik a horror filmeket, mi a kivetnivalód benne?

Figyelt kérdés

2021. szept. 3. 06:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát félek utána egy ideig. :)
2021. szept. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak unom a 95%-át.

A többsége csak meg akar ijeszteni és a sztori másodlagos. Ha van is benne valami lény/szellem, akármi, az is csak azért van, hogy valami borzongassa a karaktereket, ezáltalan a néző félhessen, de a legtöbbször nincs megalapozva. Van 1-2 horror, ami tetszik, mert drámai és jók a színészek, de a legtöbbje egyáltalán nem köt le.

Viszont vannak olyan horror kategóriába sorolt filmek, amiket én személy szerint nem tartok horrornak és tetszenek. Pl a zombis filmek nagy része. Egyáltalán nem ijesztőek, pusztán csak maguk a zombik miatt horror kategóriába vannak sorolva.

Néztem már olyan horrort is, amit a többség szeret, pl 1408, de egyáltalán nem tetszett. A Ragyogás felemás, ott valamennyire tetszett a sztori, a színészi játék is, a hangulat is, de ott is csak azt éreztem, hogy feleslegesen vannak benne elemek. Pl a vér, ahogy folyik ki a liftből, ha jól emlékszem. Számomra teljesen felesleges volt. De ez még az a kategória volt, ami elment. Az ilyen szellemes, démonos dolgok képtelen lekötni. Elhiszem, hogy vannak köztük jók, de nem tetszenek.

2021. szept. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok aludni tőlük. Van hogy hónapokig félek utána a sötétben, de még szimplán attól is, ha csak éjszaka van.

Évekkel ezelőtt végignéztem egy végigjátszást youtube-on az Until Dawn nevű horrorjátékból, én utána hónapokig attól rettegtem éjszaka, hogy na most egy Wendigo be fog sétálni a szobámba.

Vagy nem pont horrorfilm, de apám szokta nézni ID-en ezeket a szellemes-kísértetházas műsorokat. Akárhányszor, még ha csak pár percre is nézek bele, elkezdek félni, hogy akkor ma éjjel tuti megjelenik egy szellem a házunkban.

Volt már olyan, aki el nem akarta hinni, hogy én tényleg így félek ezektől, és erősködött, hogy ő bizony meg akar nézni velem egy horrorfilmet. Szeretnék aludni éjszakánként, szóval inkább kihagyom az összeset.

2021. szept. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sunshinedoll ***** válasza:
Kivetnivalóm nincs, egyszerűen csak nem szeretem őket. Nem szórakoztatnak egyáltalán.
2021. szept. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!