Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Gossip girl-be ( 1. évad 9....

Gossip girl-be ( 1. évad 9. rész ) hálaadáskor, a visszatekintésbe, Blair anyja és apja valamilyen betegségröl beszélnek Blairnél. És mondja az anyja hogy ne aggódjon, nincs semmi baj. Miröl beszéltek?

Figyelt kérdés
És gondolom összefügg azzal, hogy mikor bent ülnek a gyerekek (blair, serena, dan, jenny, eric) a bisztróba, és Blair elköszön Serenától, és hogy majd felhívja Dr. Sherman-t. Milyen betegségröl van szó?
2010. aug. 30. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
én arra gondolok, hogy azt hiszem Blair bulémiás volt, és szerintem ott is erről beszéltek. :)
2010. aug. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen, a bulimiáról van szó.
2010. aug. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és ezt honnan tudjátok?:) lemaradtam valamiröl? amúgy köszönöm a választ.
2010. aug. 30. 23:41
 4/5 anonim ***** válasza:

második vagyok.

már nem emlékszem pontosan de az egyik hálaadási részben volt: amikor balir megtudta, hogy az apja nem jön, mivel az anyja nem engedte neki, megevett egy csomó sütit és arra egyértelmű helyzet van, hogy kihányta. de szóval nem csak rosszul lett vagy ilyesmi.


részletekre sajna már nem emlékszem, mert már jó régen láttam :(

2010. aug. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
bulémiás. 1. a könyvbe konkrétan levan irva h szokta magát hánytatni 2.mondta az anyja is neki vmeik részben h "még a csapot is folyatad h ne halljam"
2011. szept. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!