Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Eddig pontosan a Cobra 11-ben,...

Eddig pontosan a Cobra 11-ben, mennyi társa volt Semir Gerkhan-nak (Erdogan Atalay-nak), időrendben?

Figyelt kérdés

Négyről tudok, időrendileg vannak leírva.

1. Tom (Őt láttam legelőször a társaként) meghalt, mert meglőtték és lezuhant a tetőről, úgy emlékszem.

2. Ben, aki Barna szemű és hajú, Őt az egyik részben bezártak élve egy kopórsóba, majd nem mevhalt.

3. Alex

4. Paul (szőke)



2021. szept. 3. 22:11
 1/9 A kérdező kommentje:
*meghalt.
2021. szept. 3. 22:12
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Victoria Reisinger, Paul Renner; Alex Brandt, Ben Jäger, Frank Stolte, Jan Richter, André Fux, Tom Kranich és Chris Ritter
2021. szept. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Időrendben szeretném kérni!

Nagyon köszönöm!

2021. szept. 4. 08:53
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]

De ha még itt is eltévednél:

[link] fullcredits?ref_=tt_cl_sm

2021. szept. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Arra nem gondolt senki, hogyha nincs időm rá!?!?
2021. szept. 4. 09:57
 6/9 anonim ***** válasza:
37%
És boldogtalan az életed, mert nem tudod, hogy hogy jöttek sorba Semir társai?:D Jézus gyere le!
2021. szept. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
67%

Nincs időd rá, de azért gyakori kérdéseken megírod a bajod, ahelyett, hogy szerintem nem kerülne 5 percbe megkereseni.

És hát, ennél nagyobb bajod sose legyen az életben.

2021. szept. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
24%

Szerettem, de nem láttam a sorozat elejét és végét se, így mindet nem tudom! Én Tom Kranich-ot láttam legelőször, később tudtam csak meg, hogy nem Ő volt a legelső! Akikről én tudok, karakter (színész), főleg sorrendben:

1. André Fux (Mark Keller) - megrendezte a saját halálát, hogy búcsú nélkül eltűnhessen, kocsija a folyóba zuhant

2. Tom Kranich (René Steinke) - szerelmével külföldre költözött

3. Jan Richter (Christian Oliver) - jobb állásajánlatot kapott máshol

4. Tom Kranich újra - visszatért, majd később lelőtték

5. Chris Ritter (Gedeon Burkhard) - lelőtték

6. Ben Jäger (Tom Beck) - a profi zenei karriert választotta, és szerelmével Amerikába költözött

7. Alex Brandt (Vinzenz Kiefer) - súlyos nézeteltérései lettek Semirrel, ezért felmondott

Róluk tudok, Ők pontosan így jöttek egymás után, de hogy előttük és utánuk kik milyen sorrendben voltak, azt nem tudom!

De miért olyan lényeges, ha eleve időd sincs foglalkozni vele?

2021. szept. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%
Most egy csaj van vele, akivel valamiért magázódnak.
2023. jan. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!