Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért kell belevinni MINDENBE...

Miért kell belevinni MINDENBE az LMBTQIA+ -t, mi szükség van erre?

Figyelt kérdés

Ma például húgom nézte TV-n a pénzrablás című sorozatot, abban is csak azt hallom ez átoperáltatta magát, a kislánynak aki született meg nemtudni még a nemét...


Miért kell ez? Kifejezetten idegesítő, csak szerintem?


2021. szept. 3. 22:52
A kérdező szavazást indított:
Elvárás az írók felé, ha nem írják bele homofóboknak lesznek kikiáltva
Az írók önszántukból rakják bele, rájuk már hatott a propaganda
Kérdező, te is homofób vagy, szégyeld magad fujj, fujj...!
Nem értek egyet a válaszok egyikével sem! Leírom miért nem
21 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%
tényleg rohadt idegesítő, lassan minden karakternek muszáj színesbőrűnek vagy homokosnak lennie
2021. szept. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%
Nekem a gyomrom felfordul már ettől ahogy erőltetik ezt, gyakran abba is hagyom a filmeket ezek miatt, számomra rettentő gusztustalan.
2021. szept. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%
Férjem egyáltalán nem rasszista vagy homofób, sőt.. Nagyon is támogató szokott lenni kissebbségekkel szemben és megveti a negatív megkülönböztetétst DE, tegnap pont ő is ezen akadt ki, hogy az Hbo Go-n már van egy olyan külön kategória hogy lmbtq, úgy ki volt, hogy ezt most tényleg minek. Érti ő is meg én is hogy mostanában ez problémás téma de szerintünk is kezdik kicsit túl tolni néhol. Pedig esküszöm nem vagyunk homofóbok.
2021. szept. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%
Túltolják a filmesek nagyon. És az a gáz hogy egyik lgbt személy se szereti vagy akár a poc ok se. Én magam bi vagyok de már rosszul vagyok attól hogy ennyire lenyomják a torkunkon azt hogy MUSZÁJ hogy legyen benne egy karakter mikor semmi értelme. Lehet ott meleg egy karakter akkor is ha nincs folyton egy azonos nemű szájában. Mi nem lobbizunk nem kérjük ezt, de a filmesek azthiszik hogy na majd így őket is megfogják pedig csak a heterok shippelnek többet. A feketék pl utálják hogy nincs egy normális tini vagy vígjátékuk mert mindenhova beleteszik a rasszizmust meg a rabszolgaságot. Nem tudnak megnézni magukról egy filmet ami csak egy könnyed hangulatú film lenne kikapcsolódásként ami szerintem elég gáz. Mostanában nem a történet van jelen egy filmben hanem a karakterizáció.
2021. szept. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
42%
PC politika...
2021. szept. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%

Ez csak képmutatás. Halvány próbálkozás valamiféle kompenzációra, ezen társadalmi réteg meghurcolásáért, az élet több szegmensében való elnyomása miatt. Melldöngetés és nagy színes plakátok hirdetik az emberi egyenjogúságot, miközben a való élet egész mást mutat.

De majd a média felületein példát mutatnak erkölcsiségből, és ha törik ha szakad, lenyomják a torkodon a karaktert, függetlenül attól hogy ad hozzá a sztorihoz vagy sem.

2021. szept. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
30%
Mert Hollywood-ba már nem írók kerülnek hanem politikai aktivisták. Már nem a szórakoztatás a cél hanem a kioktatás. Vannak mindenféle rasszú, szexuális beállítottságú stb. ismerőseim, de ebből nem kérek.
2021. szept. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
55%

Hármas: el tudom képzelni a férjed mennyire támogató, ha annyitól ki van akadva, hogy van az HBO GO-n LMBTQ kategória. Ez a tipikusan. "Nekem nincs bajom a b*zikkal, addig amíg ki nem jönnek a négy fal közül." Ha nem tetszik, fogod és tovább lapozod. Nyilván nem nektek van odatéve, hanem azoknak, akik meleg témájú filmeket szeretnének nézni.

Személy szerint engem is idegesít még melegként is, hogy van kötelező meleg szál minden filmben, és sorozatban, na de ez az HBO GO-s dolog tipikus kötekedés.

2021. szept. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
53%
Ha már Amerika,Hollywood.Azért annak a megjelenítése,hogy mit tettek az indiánokkal még mindig csak elvétve jelenik meg a filmekben.Pedig az volt az igazi rémtett.Amiért naponta bocsánatot kérve kellene esedezniük.A terelés az megy de a szembenézés az nem..
2021. szept. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
50%
Nem látom, hogy mi évente bocsánatot kérnénk azért, mert 100 éven keresztül raboltunk, fosztogattunk, gyilkoltunk Nyugat-Európában. Ezt ugye mi hőstettekként könyveljük el.
2021. szept. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!