Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek A nagy...

Mi a véleményetek A nagy pénzrablás 5. évadáról?

Figyelt kérdés
Személy szerint nekem tetszett a folytatás, várom a decembert. Ti, hogy vagytok ezzel?

2021. szept. 4. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Spoilerezni fogok, úgyhogy aki nem látta még ne olvassa el: nekem maga a folytatás, a történet mind a főszálon, mind a Berlin életét követő szálon nagyon tetszett. Berlin fia nekem valahogy nem olyan szimpatikus, mint az előzetes alapján vártam. Tokyo halála nekem hatalmas csapás volt, nem szoktam sorozatokon sírni, de ennek az utolsó negyed óráját végigbőgtem. Sokáig nem szerettem Tokyot, de az 5. évad alatt iszonyatosan megkedveltem, sőt talán az egyik kedvencem lett😓
2021. szept. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Annyi biztos, számomra nagyon elbaszták. Imádtam a sorozat első 4 évadát és alig vártam jöjjön ki az 5. Igaz Nairobi halála nagyon megrázott,de Tokyoé mégjobban.
2021. szept. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Nekem tetszett, viszont azt a logikát már annyira nem követték mint az első évadban. Számomra nagyon hihetetlen volt hogy kiment a tokyo, Stockholm meg Lisszabon tárgyalni Tamayoval és nem fogták el őket azonnal, csakmert fehér zászló volt náluk. Ezen kívül voltak még benne más logikátlanságok, de ettol függetlenül imádom a sorozatot, szinte extázisban néztem végig az összes részèt :D
2021. szept. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!