Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a film cime?

Mi a film cime?

Figyelt kérdés

Sziasztok egyszer láttam youtubon egy filmet nem volt valami ismert, de szerintem biztos, hogy van aki már látta, ezért leirom ide a történetét, és ha valaki tudja, légyszi segitsen?

Egy 13 éves lány lefekszik egy nála idősebb palival, és ezt szándékosan kiposztolja, de csak a végén derül ki, hogy miért.

Ez miatt a felvétel miatt mindenki bajba kerül, és a lány kapcsolata az apjával romlik, majd azt hiszem, hogy rendőrségi ügy nem lesz belőle, de eltelik talán 3 év, és a lány épp munkát keres, egy házban él a szüleivel, meg a báttyával, annak gyerekével, és feleségével.

Talál egy munkát, ahol a főnők egy meleg pali kevin bacon szinész játsza, hiába kerestem nem találtam meg a filmjei között, majd ott dolgozik aza a fiú aki rajta volt a felvételen akivel együtt volt, ez egyéblént egy pizzázó ahol dolgozik, majd történnek még dolgok, de ez a lényeg, van amúgy egy legjobb fiú haverja, annak meg egy néger barátnője, meg a végén megint össze jön azzal a fiúval, és aszthiszem ezt ő meséli el az egész ilyen tini dráma romantikus vigjáték féle de nem olyan nagy fil nem valami ismert, azért is nem találtam meg a pali filmjei között?

Ha valaki tudja, mi a cime kérem segitsen?



2021. szept. 5. 00:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Fúúú, ezt talán láttam valamikor, de totál nem tudom a cimét, de a közepétől a tartalom is homályos nekem, nem ugrik be. :P

Szóval nem tudtam segiteni, csak együtt érezni. :D

2021. szept. 5. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a Menekülés a múlt elől -story of a girl (2017) c. film
2021. szept. 5. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2:

Nahh, akkor ezt majd megnézem. :) Köszi :)

2021. szept. 5. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, egyébként közben már rájöttem.
2021. szept. 9. 16:18
 5/7 anonim ***** válasza:

4: Na és az volt amit a 2-es válaszoló irt? :)

Még nem néztem meg. :P

2021. szept. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen ez az a film
2021. szept. 27. 19:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Közben azóta én is megnéztem. :)
2021. szept. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!