Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Spoiler!!!!: Mire készülhet...

Spoiler!!!!: Mire készülhet Alicia? (A nagy pénzrablás)

Figyelt kérdés
Amikor Marseille meghozott egy csomó babaruhát a kis Victoriának (Alicia újszülött kislányának), akkor Alicia bement a wc-be, feltúrt egy csomó dolgot, és kivett egy ollót, amit elrakott. Eleinte arra gondoltam, hogy felvágja az ereit (mert a csuklóját nézte). De ha meg akarta volna ölni magát, akkor megtette volna, vagy ha a Professor-ékat akarja megölni, akkor is elég hozzá egy fegyver.
2021. szept. 5. 16:10
 1/3 anonim válasza:
100%
Nem tudom, de nekem is szemet szúrt ez a jelenet .. tuti készül valamire a csaj😅 decemberben megtudjuk …
2021. szept. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Biztos fegyverként akarja/fogja majd használni, de nem hinném, hogy megöl vele valakit...

Egyébként sok teória van vele kapcsolatban, hogy majd beáll közéjük és Ibiza lesz a neve, vagy hogy a gyereket közösen neveli a professzorral, amit akart Nairobi, meg hogy ő Tatiana-nak a nővére (külsőre eléggé hasonlítanak egymásra, így ez elképzelhető, nem hiába van a sok Tatiana-s bejátszás).

2021. szept. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
96%
Elég kettyós a csaj de én birom … remélem majd közéjük áll 😅 de az lehet túl egyértelmű lenne …
2021. szept. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!