Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok A nagy pénzrablá...

Mit gondoltok A nagy pénzrablás új évadának 5. részében annak a szereplőnek a haláláról?

Figyelt kérdés

2021. szept. 6. 11:39
A kérdező szavazást indított:
Várható volt, hogy Nairobi után ő is meg fog halni, nem lepődtem meg
Nem számítottam rá, de nem csalódtam
Sokkolt a rész, nagyon sajnálom hogy meghalt, egyik kedvenc volt
18 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Nem számítottam rá, és ugyan nem rajongtam érte, sőt, de azért megrázó volt a körülmények miatt. Gondolom, még látjuk a visszaemlékezésekben.
2021. szept. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Jegeltem a sorozatból 2 évadot, mondom jó lesz a borúsabb napokra, de így... a kérdésed miatt rettentő kíváncsi voltam, ki lehet a szóban forgó szereplő, és hát nem kicsit csalódtam.
2021. szept. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%

VAN BENNE EGYÉRTELMŰ UTALÁS A MEGHALT SZEREPLŐRE EZÉRT HA NEM NÉZTED VÉGIG AKKOR NE OLVASD EL



Engem is nagyon sokkolt mert az eddig kis ripacs pcsa helyett egy teljesen más lányt láttunk a halála előtt. Ahogy feláldozta magát, az nagyon kemény volt. Viszont nem értem hogyha meghal akkor hogyhogy ő volt a narrátor?

2021. szept. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mármint Tokió haláláról? :D

Közömbös voltam vele kapcsolatban végig, sőt Nairobit és Berlint sokkal jobban meg is sirattam, Tokió megérdemelte már a végére hogy visszanyaljon a fagyi...

2023. febr. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!