Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem hiányosak a...

Csak szerintem hiányosak a Harry Potter filmek?

Figyelt kérdés
Szerintem sok az üresjárat, és mindig Harry körül forognak az események. Van rengeteg mellékszereplő, akik érdekesek lehettek volna, és jó színészeket is találtak a karakterekhez, de alig tűnnek fel pár percre. :( Sokaknak a nevüket sem említik meg pl a halálfalókét, így azt sem tudjuk kik azok stb. Az 5-6-7. részben például rengeteg idő elmegy csak a Harry-Hermione-Ron hármasra, a szerelmi ügyeikre, meg amikor az erdőben vannak együtt stb... Az utolsó részben nem mutatják meg az összecsapást, hogy halnak meg azok az emberek... Ez miért van? Attól hogy Harry a címszereplő, azért kár volt ilyen fontos részleteket kihagyni és mindig vele foglalkozni. Bár ezt úgy írom, hogy a könyveket nem olvastam végig, de gondolom ott sincsenek kihagyva ezek a dolgok, vagy igen?

2021. szept. 7. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez pontosan azért van mert film és nem könyv. Kb a 80%-a kimaradt a könyvnek. Érdemes elolvasni, sokkal jobb. Én szeretem a filmeket is, de valóban sok dolog nem derül kis és sok szuper dolog kimarad a filmből. Pl az iskolai élet, tanulás, varázslatok elsajátítása stb. Ezek pedig olvasva szuperek. Persze egy filmbe nem lehet mindent beletuszkolni.
2021. szept. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ki hitte volna, hogy a főszereplőkre koncentrál majd a történet? :O

Amúgy tényleg rengeteg dolgot kihagyott a film, én is erősen ajánlom a könyvek elolvasását, mert milliószor jobbak és részletesebbek.

De ott is pár fejezet kivételével Harry szemszögéből van szóval erre számíts.

2021. szept. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
Maga a könyv is tele van plotholekkal. Például Piton és Harry viszonya egymáshoz teljesen értelmetlen, látni lehet hogy az író csak jóval később találta ki azt a kulcsfontosságú részletet hogy Piton egyébként szereti a srácot
2021. szept. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!