Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerinted van valami kapcsolat...

Szerinted van valami kapcsolat Alicia és Tatiana között A nagy pénzrablásban?

Figyelt kérdés
Hasonlítanak egymásra arcra is és mindketten vörösek, ezért sok teória kering, miszerint ők ugyanaz a személy, vagy testvérek, mi lehet az igazság?

2021. szept. 8. 11:25
A kérdező szavazást indított:
Alicia = Tatiana (ugyanaz a személy)
Alicia az anyja Tatianának
Alicia a nővére Tatianának
Nincs köztük semmi kapocs
20 szavazat
 1/3 A kérdező kommentje:
Már sajnos csak decemberben tudjuk meg, hogy van-e közöttük valami kapcsolat, mert eddig nem derült ki, de azért lehet találgatni.
2021. szept. 8. 11:26
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon hasonlítanak ez igaz. De akkor Aliciának nem kellett volna nyomoznia a professzor után, mivel ugye valamikor Tatiana és Berlin férj és feleség voltak, és Berlin és a Professzor is testvérek és kb mindent elmondtak egymásnák, így Berlinnek tudnia kellett hol van a Professzor rejtekhelye, és ha elmondta Tatianának akkor ha ő Alicia nővére/huga, és elmondta neki akkor tudnia kéne
2021. nov. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Eszbe sem jutott volna ez bar igaz egyiket sem kedveltem dehat mostmar kiderult hogy nem ugyanaz a szemely igy a sorozat vegen (aki latta mar az erti) en orulok egyebkent hogy alicia atallt a “jo” oldalra bar nekem igysem lett a kedvencem szerintem nagyon felhypeoltak vagy hogy mondjam. tatianaval nem volt bajom bar mar az elejetol gyanus volt de nagyot csalodtam benne
2021. dec. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!