Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lucifer, eredeti nyelven vagy...

Lucifer, eredeti nyelven vagy szinkronnal jobb?

Figyelt kérdés

2021. szept. 9. 20:01
A kérdező szavazást indított:
Az eredeti jobb
A szinkronos jobb
22 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Eredeti ofc
2021. szept. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Mindig az eredeti a jobb; bár a magyarok imádják, ha ugyanaz a húsz ember szinkronizál az összes filmben és sorozatban.
2021. szept. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
Eredeti
2021. szept. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%
A magyar szinkron sokkal jobb. Jobban beleélik magukat a szinkron színészek, erőteljesebb a hangjuk, jobban illik a színészek játékához. Ez azért van valószínűleg, mert a szinkron színészek direkt erre specializálódtak, hiszen ez a munkájuk, nekik ott csak ezzel kell foglalkozniuk.
2021. szept. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

NEHOGY SZINKRONNAL NÉZD!

1. Szinte a lényegét veszti a sorozat, Tom Ellist nézni lehetetlen a sajátos hangja és akcentusa nélkül. Egyetlen magyar szinkronhang sem illik a színészekre, Lucifer magyar hangját pl. egy való életben 60 éves férfi adja.

2. Tele van szóviccekkel, amik angolul ütnek, magyarba átültetve viszont legtöbbször bénák (felirat segít).

3. Úgysincs végig szinkron, csak azt hiszem a második évadig, akkor meg már kár belekezdeni.


Előző válaszoló, szerinted valaki más hangja jobban illik a színészekhez, mint a sajátjuk? :D

2021. szept. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
13%

Kárpáti Levente egy kiváló szinkron színész, a poénok pedig nem maradtak ki belőle. Nagyon is átjött, hogy milyen karatkerek vannak a sorozatban.

És igen, jobban illik hozzá Kárpáti Levente hangja, ha szinkronnal kezded el nézni, akkor utána hiányozni fog, amint átváltasz eredetire. Nem valami utcáról behívott ember dolgoztak rajta, elhiheted.

2021. szept. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha azért kérdezed, kedves kérdező, hogy melyik jobb, mert még nem láttad és nem tudod, hogy melyik lenne jobb választás, akkor én egyből rávágnám volna, hogy az eredeti. Viszont most látom, hogy van olyan, aki szerint a szinkron jobb, szóval bár én is az eredeti hangot javaslom, inkább hallgass bele mindkettőbe! Akkor talán te magad jössz rá arra, melyik a kényelmesebb neked! Úgy látszik, ez is nagyon szubjektív...
2021. szept. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

A Lucifert játszó színésznek annyira de annyira sajátos hangja van. Már csak ahogy kimondja a nevét: Lucifer Morningstar. Aki eredeti nyelven nézi tudja miről beszélek, milyen hangsúlyról és milyen akcentusról.


Én eredetit is néztem, egész találóak a szinkronhangok, de az eredetihez sajnos közel sincs. De ez mindig így van kb az összes filmnél.


Eredeti párti vagyok

2021. szept. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8%
Általában azok irogatják az ilyen kommenteket, hogy a magyar szinkron egy borzalom, akik semmibe veszik az egész magyar nemzetet és nem képesek elfogadni, hogy mi is jók lehetünk bizonyos dolgokban. Ha magyar, akkor az csak szar lehet, ők így gondolkoznak. Vannak példák erre sok helyen, akár amikor egy angol srác magyar zenéket hallgat, amiket itthon leszaroznak, de még megannyi példát lehetne mondani.
2021. szept. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%

#9

Szóval én hazagyűlölő vagyok amiért szerintem silány a magyar szinkron?

Na szerintem mára elég volt :D

2021. szept. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!