Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Shang Chi film milyen lett?

Shang Chi film milyen lett?

Figyelt kérdés

2021. szept. 13. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
jóóóóóóóóó szar . kajak semmi értelme dr strange spanja meg a ben kingsly karaktere patronál 2 parkolóört
2021. szept. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem jó film, imádtam
2021. szept. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó lett. A harcjelenetek kifejezetten jók. Nekem a vége is tetszett. Spoilerezni nem akarok, hogy miért. Kicsit hosszúnak éreztem, lehetett volna negyed órával talán rövidebb.

Nem kiemelkedő, nem is rossz. MCU szinten közepes. Nyilván megszoktunk már egy sémát meg szintet tőlük, abban úgymond elvész, de összességében tetszett. Egy picit sok volt a gagyi humor a női főszereplőtől. Kicsit túltolták, de ez sem rontotta el. Valakinek biztos ez is bejön. Röviden kifejezve azt mondanám, hogy az MCU-ban közepes, de kb 7,5/10, ha értékelni kellene.

2021. szept. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy apróságot kihagytam (3-as vagyok), volt benne egy cameo egy rég nem látott karakterről, nem akarok erről sem spoielrezni, bár tudtam én is előre, hogy benne lesz, de szívesen néztem volna többet róla. Remélem később nagyobb szerepet kap majd valamelyik filmben.
2021. szept. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Nem volt rossz de a film eleje kínaiul van fogalmam sincs miért
2021. szept. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

Elég kínai, minden értelemben. Gagyi.

A Végtelen háború óta mondjuk nem volt normális Marvel film. De hogy a kínaiakat miért kellett behozni, azt végképp nem értem.

Remélem Scarlett Johansson ennek a készítőit is bepereli pár milliárd dollárra.

2021. szept. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Nekem tetszet és jobban mint a fekete özvegy és pozitív csalódás volt a harc jelenetek rosszabbnak hittem.
2021. szept. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!