Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Meg lehet venni valahol a...

Meg lehet venni valahol a Schumacher életéről szóló filmet?

Figyelt kérdés
Megakarom nézni de nincs netflix előfizetésem mert egyébként nem nézek filmeket, de mivel nagyon oda vagyok az f1-ért ezt meg szeretném nézni. Nem ingyen akarom leszedni valahonnan, hanem konkrétan pénzért megvenni. Ilyet lehet valahol?

2021. szept. 16. 08:27
 1/5 savanyújóska ***** válasza:
90%
Nem, de Netflixen tudsz egy hónapra regisztrálni, az alapvetően ingyen van és meg tudod nézni. Szerintem magát a konkrét filmet nem fogod tudni megvenni, valószínűleg egy jó időre exkluvizitási szerződése van a netflixnek a terjesztésre.
2021. szept. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Ez a Netflix sajátja, csak úgy tudod legálisan megnézni a tartalmat, ha regisztrálsz és mint ahogy az első mondja, az első hónap ingyen van.

Egyébként is ezzel támogatod a készítőket, szereplőket, mert ez a hivatalos kibocsájtó, a saját terméküket árulják. Számukra van olyan értékes kvázi a vásárlásod, mintha kiadták volna dvd-n és azt vetted volna meg.

Ha pedig azt akarod, hogy a film meglegyen neked valamilyen állandó formában, akkor tényleg várnod kell a torrentre, majd biztos lesz. Egyébként ha megteheted nézd meg szerintem az eredeti platformon is, mégiscsak ezzel támogatod őket.

2021. szept. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15%

Ebből is látszik hogy mennyire "jó" ez a sok ostoba streaming platform, amiért annyira oda van mindenki: még csak meg se tudsz venni örökbe egy filmet, ha meg akarod nézni párhavonta, akkor állandóan fizessél elő.

És még én vagyok a maradi hülye hogy a DVD/Blu-Ray vonalat támogatom...

2021. szept. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
A Netflix MÁR nem biztosít ingyenes próbaidőszakot! Max 2-3 hónap és szinte biztos hogy megjelenik dvd és/vagy blu-ray formátumban
2021. szept. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Diablon már például fent is van a film én éppen ma néztem meg
2021. szept. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!