Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ezekhez hasonló Sorozat/Filmek?

Renton kérdése:

Ezekhez hasonló Sorozat/Filmek?

Figyelt kérdés
Csókfülke,Miután,a srác nem jár egyedül,Lucifer, Tehát romantikus dráma,de az se baj ha egy kicsit természetfeletii.

2021. szept. 17. 01:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Kaptál még egy esélyt
2021. szept. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Londoni rémtörténetek
2021. szept. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Riverdale esetleg? Gimis sorozat, van benne szerelmi szál bőven és viszonylag sok izgalmas történés is. Sokat nyomoznak benne, színes karakterek vannak. (nincs hozzá szinkron).


Never Have I Ever: Ez 2 évados (még), gyorsan megnézhető, van benne szerelmi szál és bonyodalom is. Egy indiai lány a főszereplő, aki a jó és rossz fiú között nehezen választ. Szerintem könnyen lehet azonosulni a főszereplő karakterével, szóval megéri megnézni. (ez sem szinkronos)


13 reasons why: Ez ha jól emlékszem 4 évados, vannak benne szintén romantikus szálak. Kicsit deep a történet, mivel arról szól, hogy egy lány öngyilkos lett és egyesével rámutat azokra, akik miatt ezt tette. Szerintem izgalmas és eléggé elgondolkodtató. Ha odafigyelsz rá, tanulhatsz belőle. Ez szinkronosan is fent van.

2021. szept. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm belefogok nézni mindbe bár a 13 okom volt azt láttam és tetszett :D köszi
2021. szept. 22. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!