Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen az Amerikai istenek...

Milyen az Amerikai istenek sorozat a könyvhöz képest?

Figyelt kérdés
Aki olvasta és látta is, elmondaná a véleményét? Megéri megnézni?

2021. szept. 21. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Utólag azt mondanám hogy jól lett adaptálva, de sajnos elkaszálták így nem biztos hogy lesz befejezés. Talán a második évadban történt sok felesleges dolog, 3 évad alatt az egész könyvet fel lehetett volna dolgozni de elhúzták feleslegesen.

A lényeg hogy én utólag olvastam el a könyvet pont azért mert érdekelt a befejezés, úgy nagyjából a végét leszámítva az is csak arról szól ahogy készülnek a háborúra és ezt a részt a sorozat is feldolgozza.

2021. szept. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Meg ha másért nem szerintem már csak Ian McShane játéka miatt is megéri megnézni elég erős :D

Azóta arra vágyom hogy egyszer eljátsszon egy sith uralkodót a Star Warsban.

2021. szept. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

Én elkezdtem nézni, de a könyv is meg a film is totál unalmassá válik, ami nem tart sehová.

Nem véletlenül lett bukó.

2021. szept. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Pff én utáltam a könyvet. Gaimannak van egy pár jó könyve (pl Ocean at the End of the Lane), de ez pont nem olyan. Ugyhogy szerintem a film is kihagyható.
2021. szept. 22. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, még jöhetnek a vélemények!


#1-2 igazából én részben pont a szereposztás miatt hezitálok, mert egy csomó karakter nem úgy néz ki, mint a könyvben. Meg ahogy mondod, ha nagyon elhúzzák a sztorit, félek, hogy csak üres drámázás megy (tehát hogy ink drámasorozat, mint fantasztikus).


#3 Nekem a könyv csak egy helyen volt unalmas (amikor Árnyék megérkezik Lakeside-ba és a hétköznapi életén kívül kb. semmi nem történik), de ezt leszámítva tetszett úgy általában.


#4 Én eddig csak a Csillagport és az Elveszett próféciákat olvastam ezen kívül, de eddig még az Amerikai istenek tetszett leginkább. Mit mondanál, az Ocean at the End of the Lane sötétebb/komolyabb hangvételű?

2021. szept. 25. 05:10
 6/8 A kérdező kommentje:
(Csak megjegyzem, én minden hozzászólást felpontoztam.)
2021. szept. 25. 05:12
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A Lakeside rész a sorozatban is nagyon unalmas, én pont arra hittem azt hogy töltelék rész aztán mikor elolvastam a könyvet láttam hogy pont az a rész az amit adaptáltak belőle :D

A könyv és a sorozat is abból áll nagy részben hogy nem történik semmi csak készülnek a háborúra. De ha a könyv tetszett lehet a sorozat is tetszene.

2021. szept. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól kiegészítik egymást. Összességében jobban szeretem a könyvet, de van, ami a sorozatban a jobb. Sweeney és Laura sokkal jobb pl a sorozatban, remekül játszanak a színészek, és a száluk is komolyabb.
2021. nov. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!