Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Tégla c. filmben, amikor...

A Tégla c. filmben, amikor meghal az egyik banda-tag (sajnos nem emlékszem a nevére) azt mondja Costigannak: Szerinted mért nem szóltam senkinek? Miért?

Figyelt kérdés

2021. szept. 23. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Valószínű azért, amiért Caesar azt kérdezte, hogy "Te is fiam Brutus?"
2021. szept. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól emlékszem a fickó elárulta, hogy tudta Costiganről, hogy beépült rendőr, és azzal, amit mondott arra utalt, hogy ő is egy beépített rendőr volt.
2021. szept. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szerintem nem tudta, csak akkor jött rá.

És szerintem nem is volt beépített ember, 'CSAK egy jó Ember'.

Egy embertelen világban.

De nagyon örülök, hogy Ti ezt gondoljátok.

2021. szept. 24. 00:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Az a bandatag véletlenül rossz címet adott meg a Dicaprionak, de a Dicaprio mégis jó helyre érkezett meg. És azért nem köpte be őt a bandának, mert ő maga is egy beépített zsaru volt.
2021. szept. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem sem tiszta az a rész. Az oké, hogy beépített ember volt aki meghalt és falazott Di Caprionak. De jó címet adott meg neki, nem? Amikor keresték a patkányt, ugyanazt a cimet momdta be a telefonon ahol ők voltak fenn a tetőn, így Caprionak akkor esett le hogy jönni fog az egész banda oda és kinyirják őket. Ha rossz címet mondott volna a beépitett zsaru akkor Caprio ott marad a tetőn és nem menekül.
2021. szept. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A bandatag 314-et mondott.

És van egy kép, amelyiken 344-ből jönnek ki.

Tehát úgy tűnik, rossz címet adott meg.

De akkor miből gondolta Caprio, hogy követték a főnökét?

2021. szept. 30. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!