Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Squid Game nézése közben,...

A Squid Game nézése közben, az üveggolyós játéknál ugye nem csak én sírtam?

Figyelt kérdés

2021. szept. 24. 09:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
6%

#5

Nekem is pont ez volt.Barátnömel néztük a sorozatot ö elkezdet sírni én meg vihogva nevettem ösze is vesztünk utána.

2021. okt. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
91%
#11 Szerintem te az 5-ös vagy. Sajnos a helyesírásod lebuktatott.
2021. okt. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam altalaban sirni filmeken, de itt én is elérzékenyültem
2021. okt. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
95%
én is majdnem sírtam, Ali volt a kedvencem, ő olyan kis édes jószándékú ember volt és úgy átverte az a Sang-Woo, onnantól kezdve én őt nagyon utáltam:((
2021. okt. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok már fiatal, de nekem is könnyeket csalt a szemembe. Még ha sejteni is lehetett a végkifejletet a további részek vonatkozásában (de nem spoilerezek) az egyik szereplőről.

Ami viszont a kedvenc részem volt az üvegtábla játék. Ennyire beteg elmét aki ezt kitalálta 😂 egyben a karakterek személyiségének a "tombolása", igazi kidomborítása a másodszereplőknek.

2021. okt. 11. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Én csak majdnem... Az a rész talán a legérzelemdúsabb az összes közül.
2021. okt. 17. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
52%
Én nem sírtam, elcsépelt volt, kiszámítható. Drámai csavart akartak, számomra ez nem jött össze. Az öreg bohóckodása egyenesen irritáló volt már, a pakisztáni figura sem egy IQ harcos, így nem volt kivel azonosulni. Talán a lányt sajnáltam meg egy kicsit, ő maradhatott volna még, de így túl kiszámítható volt az egész, csak mellékszereplők estek ki a játékból, győztek a főszereplők ellenük, semmi csavar...
2021. okt. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon sírtam rajta kb az utolsó 10 percet végig, majd utána egy ideig, aztán a 7. rész eleje is sírással telt a visszautalások meg az öngyilkos férj miatt. Utána elmúlt ez a "most ez nagyon rossz" érzés, de párszor bekönnyeztem és egy ideig lent volt a hangulatom eléggé.
2021. okt. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a főszereplő elkezdte lassan becsapni az öreget (kb ott a rész felénél), ott sírtam a legjobban. Amúgy is érzékeny ponty vagyok - csak jegyzem meg.
2021. nov. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Én ritkán szoktam sírni filmeken vagy sorozatokon, de ez a rész nagyon megérintett.
2022. ápr. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!