Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért olyan jó High school...

Miért olyan jó High school musical?

Figyelt kérdés
Miért szeretik,annyira,hiszen ugyanolyan mint, minden más amerikai film... Az elején tudni: összejönnek,aztán összevesznek és az utolsó pillanatban beesik,és megint összejönnek.Szerintem ez inkább idegesítő,mint jó.Ráadásul Troy-on kívül van még egy csomó sokkal helyesebb fiú. Gabriellára pedig nem lehet azt mondani,hogy született tehetség,ha a hangjáról van szó.Szóval nem értem.Aki szereti,az mi jót tart a hsm-ben?
2008. dec. 11. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbben a 10-14 korosztály nézni mert zenéről, szerelemről,suliról szól és helyes szinészekről..
2008. dec. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

Nem jó.Én is csak eugyanazt tudom mondani,mint a kérdező.Tök kiszámítható sztori,színészeknek nem nevezhető szereplőkkel.

De az osztálytársaim azért szeretik mert ilyen tiniszerelmekről szól.Ad egy álomképet egy gyereknek/kamasznak a világról.De sztem ez fölösleges,hiszen előbb-utóbb mindeki rájön,hogy ez a tündérmese nem igaz.Ezért nem is nézek ilyen stílusú filmeket,csak ha fáradt vagyok,és nincs kedvem egy komolyabb filmhez,vagy ha éjszaka nem tudok aludni és kell valami,ami lefárasszon.Bár éjszaka is inkább történelmit nézek...

2008. dec. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
77%

Maga a történet tényleg idegesítő... Tipikus amerikai tinifilm. Az összes ilyen. Én a zenéjéért szeretem. (Nem tudom miért, de megragadott ez a stílus. Pedig leginkább rock/metál zenét hallgatok egyébként.)

Gabriella hangja viszont szerintem is borzalmas. ^^

2008. dec. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi,egyetértek uccsó.És a 2.-nak teljesen igaza van:)
2008. dec. 12. 14:50
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Miért szerinted a tiniknek mit kéne nézniük?? Akciófilmeket??????? Nem kell leszólni csak mert nektek nem tetszik! Ennyi erővel azon amit ti szerettek mit kell szeretni?????
2009. febr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
0%
Azért mert az a legjob film az a világ (egyik) legjob b dolga higgyétek el ! én nagy fan vagyok
2009. márc. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
kicist későn válaszolok de ez a film annyira elcsépelt.. nézzetek twilightot:D:D
2009. ápr. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Na, a Twilight- ban én is benne vagyok XD
2009. júl. 14. 16:14
 9/10 anonim válasza:
Szerintem aranyos, semmi rosszat nem tanulnak belőle a gyerekek. Nem engedem, hogy CN-t nézzen, viszont a nagyobb unokatesó rajongása átragadt a szünetben és az egyik filmet is megnéztük együtt. Helyesek, összetartóak, fiatalok, jó rájuknézni ...
2009. aug. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert a tiniknek szükségük van még mesére, olyan történetekre, ahol a hős(ök) kikell pár próbát álljon (álljanak), de végül egymáséi lesznek. Ez állandóan visszatérő sztori az ókor óta, és mégis megunhatatlan. Az Alkonyat is hasonló, hisz az olvasó (néző) már előre tudhatja, mi lesz a vége, mégis élvezi, szereti (rajong érte)...
2009. dec. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!