Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van még ilyen nagyon megható...

Van még ilyen nagyon megható állatos történet mint a Hachiko?

Figyelt kérdés
2010. szept. 1. 13:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Kutyahideg(Walt Disney-Paul Walker)


[link]


Ez is igaz történet.

2010. szept. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nembaj ha nem kutyás? mert én tok 1 tigriseset. az a címe "Két testvér" asszem.
2010. szept. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2010. szept. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi majd megnézem,nem baj ha nem kutyás,csak megható legyen :)
2010. szept. 11. 13:57
 5/10 anonim ***** válasza:
ért.:D Sztem a két testvér elég jó. Nekem tetszett. És szomorú is.
2010. szept. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Itt egy rakás van:

[link]

2011. okt. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszett a Fekete szépség c. film, nagyon megható, könnyeztem rajta! Tartalom: A kiscsikó, aki saját maga mondja el élete történetét, amikor a világra jött, még nem tudta mi vár rá/ mennyi kalanddal találkozik majd életében. Első szerető gazdájánál megértette vele, hogy mi az a szeretet. De egy kis idő múlva a gazdája elszegényedik és eladja. Innen kezdődik csak igazából a történet---> Sok helyre fog kerülni, van ahol szeretik és tisztességesen bánnak vele, de van ahol verik, kínozzák..stb. De a legmeghatóbb jelenet a végén van, amikor egy árverésen a legyengült ló megpillantja első gazdáját Joe-t és utánna happy end! Én nagyon ajánlom ezt a filmet mindenkinek! Én sírtam rajta. :)) Ez itt a kedvenc részem, a legmeghatóbb jelenet: http://www.youtube.com/watch?v=C08BaXd2DQk
2012. ápr. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Pontosabb tartalom: A történet középpontjában egy gyönyörű és rendkívül okos ló áll, Fekete szépség, aki túlságosan is bízik a kétlábúakban. Azt hiszi, minden ember olyan, mint első, szerető gazdái. Farmról farmra vándorol, kalandok és megpróbáltatások sorát éli át, míg végül igazi barátra és otthonra lel. Ebből a megható történetből kirajzolódik, hogy miként érezhet egy ló, ha emberségesen bánnak vele, és miképp, ha nem. :))
2012. ápr. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Volt efy macska Mici

Leégett a ház

Kimentette a kiscicáit

De az utolsót nem tudta

És mindketten bennégtek

2018. dec. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Meg a kedvemcem a Wolf

Egy farkas aki mindenkinek segít a végén meghal a filmben

A főcimdala a legmeghatóbb mar a dallama is,meg ha megnézed magyarul is

2018. dec. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!