Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik volt életetek legijeszt...

Melyik volt életetek legijesztőbb horror filmje?

Figyelt kérdés
Nekem A kör és Az átok című film az ami rengeteg álmatlan éjszakát okozott.

2021. okt. 5. 22:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Régiek közül nekem is ez a kettő:d az újak közül egyik sem, viszont a kedvenc a Démonok között összes része.
2021. okt. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem olyanok, amik különösen jók voltak, de a Dracula 2000 és a Holtak hajnala 2004. Valamiért nagyon megijesztett, hogy valaki megehet, megharaphat és egy ideig ölelgetni sem mertem másokat, mert mindig azt hittem megharapnak.
2021. okt. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha a gyermekkori horrorokat nem veszem figyelembe akkor a Sinister és a Valami követ
2021. okt. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A mészárlás éjszakája. 10 éves voltam és az volt életem első horror filmje.
2021. okt. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Régiek közül nekem a Rémálom az Elm utcában. Vagy húsz év telt el, mire újra meg mertem nézni.

Az újabbak közül a japán Kör film volt, ami a frászt hozta rám.

2021. okt. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Megjegyzem, az Elm utca idején lehettem olyan 5-6 éves, de csak kb. 20 percet láttam belőle. Viszont utána napokig nem mertem aludni, mert attól féltem, hogy Freddy megjelenik és megöl.
2021. okt. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Van egy pár, amit ha egyedül nézek este, be tud paraztatni, pláne ha fülhallgatóval nézem.

A Kört én is elég fiatalon láttam, sokáig nagyon féltem Samara karakterétől. Így felnőtt fejjel is, ha látom tévében ugyan megnézem, mert amúgy tetszett a sztori, de már tudom melyik részeknél kell becsuknom a szemem😂

2021. okt. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es, az amcsi Kör verzión majdnem bealudtam, annyira untatott. Utána megnéztem a japán eredetit is alig mertem utána aludni. Megjegyzem, felnőttként láttam.
2021. okt. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%

#8

Nem tudom, én az amcsit láttam annak idején, voltam vagy 13 éves és úgy nagyon féltem a tőle és talán emiatt maradt így meg az emlékezetemben.

Pár hónapja néztem meg egyébként a japán verziót, nem volt rossz, de számomra az fele annyira se volt ijesztő, nem tudom miért

2021. okt. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!