Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek az Így...

Mi a véleményetek az Így jártam anyátokkal befejezéséről?

Figyelt kérdés

Amikor először néztem meg a sorozatot, akkor utána nézegettem a neten véleményeket, fórumokat stb. És mindenhol baromira megosztóak voltak a vélemények a sorozat végét illetően, amit kicsit furcsállottam.

Legutóbb mostanában értem a végére (már vagy 8adjára) és minnél többször nézem meg a sorozatot, annál inkább úgy vagyok vele, hogy a sorozat alkotóbi azt akarták kihozni a nézőkből a befejezéssel, amit blőlem is sikerült, de ugyan akkor a megnézők kb feléből teljesen mást hozott ki.

Most itt még direkt nem írtam le, hogy mi az én véleményem, meglátásom, mert nem akarok senkit befolyásolni.

Nektek mi a véleményetek a sorozat végéről?



2021. okt. 6. 11:56
A kérdező szavazást indított:
Zseniális volt a befejezést, pontosan ezt vártam.
Jó volt, de hagy maga után kívánnivalót (hogy mit, leírom a válaszomban)
Szerintem másképp kellett volna vége lennie (hogy hogyan, leírom a válaszomban)
12 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Elrontották. Az egy dolog, hogy arra ment ki az egész, hogy Ted kvázi a gyerekek áldását akarja, hogy Robin nénivel járjon. Azonban nekem nagyon nem tetszett, hogy ennek tudatában egy egész évad Barney-Robin esküvőről szólt, hogy aztán a következő részben három perc alatt közöljék, hogy hát elváltak. Tehát a nagy semmiért volt az egész. Vagy lettek volna együtt, vagy ma lefeküdnek, és esetleg azt hiszik, hogy szerelmesek, de rájönnek, hogy nem. Mikor végre a képbe került Ted jövendőbeli felesége, akinek csak arra emlékszem, hogy T-vel kezdődik a neve, sok-sok évad után alig jutott néhány fejezet, aztán meg is halt - de nem fiatalon, előtte még összehoztak két gyereket.


Mintha a végére a készítők nem tudtak a sorozattal mit kezdeni, és csak odahánytak valamit. Az rendben lenne alapvetően, hogy Ted tovább lép a felesége halála után, és nem gyászolja örökké, csak ahogy előadták, olyan, mintha a felesége Robin-pótlék volt, akit szeretett, de nem jobban Robinnál.


Barney-nál tetszett, hogy az apa szerep tette fejben is felnőtté. Robin-Barney párost én kedveltem, ugyanakkor nem azért ba** fel, hogy válás lett, csak tényleg, egy egész évadot elqrtak így a nagy semmire. Ha ezt tervezték, nem is kellett volna nagy szerelemig vinni.

2021. okt. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon nehéz elrontani egy ilyen sorozat véget, de a készítőinek sikerült..
2021. okt. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1: A Barney-Robin esküvő azért kapott egy egész évadot, mert AZ ESKÜVŐn találkozik Ted Tracy-vel. És nekem pont azért tetszik nagyon a vége, mert én úgy értelmeztem, hogy Tracy személyében Ted megtalálta az igazit, csak sajnos pár évvel később meghalt. Viszont korábban Robinnal megállapodtak, hogy ha 40 évesen szinglik lesznek, akkor összeházasodnak. Robin és Barney vállása nylilvánvaló volt, hogy hamar beköbetkezik, ha visszagondolunk arra, mikor korábban jártak egymással aztán ez mindkettejük rovására ment és ezért inkább szakítottak. És így már ugye semmi nem állt Robin és Ted közé. Egyszóval szerintem zseniálisan össze volt rakva az egész.

De ettől még a te véleményed is érdekes és írtál pár igazán érdekes dolgot. Én ugyan is arra számítottam, hogy majd itt is azt fogják csak írni, amit mindenhol olvastam korábban, hogy "ha arról szólt a sorozat, hogy Ted hogyan ismeri meg a gyerekei anyját, a feleségét, akkor elég lett volna az ami a 9. évad volt és az 1-8. évadig fölösleges volt". Szóval most megleptél, jó értelemben...


Köszönöm az eddigi válaszokat, remélem lesz még sok.

2021. okt. 7. 10:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!