Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Belőletek mit váltott ki a...

Belőletek mit váltott ki a "Squid Game - Nyerd meg az életed" című új Netflix sorozat? Lehet csak én vagyok így ezzel, de számomra nagyon megrázó volt, pedig láttam már ennél sokkal-sokkal véresebb filmet/sorozatot is

Figyelt kérdés

2021. okt. 10. 14:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Belőlem semmit nem váltott ki. Szórakoztam rajta és ennyi.
2021. okt. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Meglepetést, hogy az Alice in Borderland miért nem kapott ekkora hype-ot. Még a platform is ugyanaz.
2021. okt. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Számomra csak az egyik rész volt a megrázó (az üveggolyós, aki látta szerintem tudja mire gondolok, spoilerezni nem akarok), a többi csak érdekes. De nem vagyunk egyformák és teljesen érthető, ha neked az volt, mert tényleg voltak húzósabb dolgok. Nem is azért, mert véres, hanem lelkileg.
2021. okt. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Van benne tanulság, érzelem és pár fordulat. Az üveggolyós részen elbőgtem magam, pedig ez nem fordult elő velem a Hodor óta. Élveztem a sorozatot, annak ellenére, hogy néha kellemetlen volt nézni a benne lévő erőszakot, de az Alice in borderlandon jobban szórakoztam, annak a folytatását jobban várom.
2021. okt. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Adom a #2 hozzászólását.
2021. okt. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem az első koreai sorozat, amit láttam, plusz a téma sem ismeretlen számomra, mindig szerettem ezt a koncepciót, szóval vártam, de nekem kissé csalódás lett, nem igazán értem a hypeot körülötte és sajnálom, hogy a már említett Alice in Borderland-et nem kapták fel ennyire. Az üveggolyós rész tényleg kiemelkedő volt, ott volt a sorozat érzelmi csúcspontja, de a többi nem váltott ki belőlem semmit, a végén meg a megmaradt kis lelkesedésemet is megölték. Viszont azt remélem, hogy az a színésznő, aki Saebyeok-ot alakította, fel fog tűnni még más művekben is, mert ő megfogott. Láttam róla egy bts jelenetet, ahol a kamerák leállása után is annyira benne volt a szerepben, annyira átélte, hogy elsírta magát.
2021. okt. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszett, bár az utolsó rész vége nekem kissé zavaros volt...
2021. okt. 11. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem értem a hypet, mert semmi újat nem mutat az Alice in borderlandshoz képest.
2021. okt. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%

Elismerést! Mestermunka. A rendezés, a zene, a színészek játéka, a történetvezetés, a karakterek fokozatos felépítése, a jellemük ábrázolása, a vágás, minden. Pontosabban majdnem minden...

Az első rész végén (mikor csukódott a tető) volt bennem félsz hogy "lostosítják" a storyt és valami zavaros misztikus ömlengést csinálnak belőle, de elkerülték ezt a csapdát.

A 2-5. részek ügyesen építették fel a főbb karaktereket, segítették az azonosulást hogy izgulni lehessen értük / utálni lehessen a negatív szereplőket. S kellően csavaros volt, várta az ember na mi lesz a következő játék, mi fog történni. A 6. üveggolyós rész tényleg megindító, kiváló dramaturg, jó színészi játék.

A 7. résznél elismerően csettintettem "ezt az elmebeteget aki kitalálta ezt a játékot 😅", de egyben izgalmas az elejétől fogva.

A 8. frontember rész... hát ott már volt hiányérzetem a frontember döntését illetően.

A 9. rész leginkább egy valamit váltott ki: csalódottságot :( szerintem ezt eléggé eltolták, kár érte.

2021. okt. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%
Az hogy ez még a csapból is folyik, tiktokon is ez megy már nagyon unalmas
2021. okt. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!