Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Végtelen útvesztő - tényleg...

Végtelen útvesztő - tényleg több alternatívája van a második rész végének?

Figyelt kérdés

SPOILER!!!!


Én moziban, a haverom otthon nézte a filmet - de alapvetően eltérő volt a végkifejlett:


- A moziban egy korábbi túlélő volt a tervező és őköré épült a második rész története.


- Az otthon látottban a tervező lánya került középpontba.


Tényleg van a mozis verzión túl egy másik is?



2021. okt. 10. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Egy film van, eg, verzió.
2021. okt. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg két vége van. Én azt láttam ahol a lány csinálta a szobákat az apja kérésére. De én úgy olvastam hogy a másik vége az az ahol a feleség csinálja a szobákat mert a lányát elrabolják és hogy ezzel kiváltja majd
2021. okt. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az eredeti ami a mozikba került ugye az amelyikben az 1 rész szőke csaja vissza tér és vele csináltatják a szobákat, mivel fogva tarjták a lányát.


És van egy alternatív verzió amiben a már emlitett épitő lánya csinálta a szobákat.


Egyébként nekem az alt verzió jobban tetszik.

2022. márc. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!