Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Squid Games kapcsán felmerül...

A Squid Games kapcsán felmerült bennem, hogy léteztek-e valaha hasonló rendezésű játékok?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy hipergazdagok borvacsora közben nézték, ahogy valakik az életükért harcolnak. Akár ilyesmi, akár a régi motel filmek mintájára, voltak-e hasonló bűnszervezetek, amelyek a gazdag pszichopaták vágyait elégítették ki titokban. ha igen, van olyan eset, ami nyilvánosságra került?
2021. okt. 11. 02:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem biztos van ilyen.


Régen pl a gladiátor harcok voltak ilyenek.

2021. okt. 11. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos hogy a mai világban is van ilyen. Rengeteget fizetnek azért is hogy különleges állatokat megöljenek, akiknek az se elég elraboltatnak pár embert és kirakják őket egy erdőben ahol vadászhatnak rájuk
2021. okt. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van ennek szelídebb,gyilkosság nélküli legális változata pl. az mma és egyéb küzdősport mérkőzések.Bizonyára vannak akiknek ez nem elég.
2021. okt. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy gondolom nincs új a nap alatt, valami biztos ihlette. Például milliárdos dinasztiák elkényeztetett gyermekei, akiknek a pénz már nem ad semmilyen boldogságot ezért csinálnak egy hasonló játékot.
2021. okt. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Biztos vagyok benne, hogy van ilyen. Kétségbeesett, lecsúszott embereket könnyű beszervezni ilyesmibe.
2021. okt. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!