Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Netflixen tényleg jó sorozatok...

Netflixen tényleg jó sorozatok, filmek?

Figyelt kérdés

Az sem baj, ha nem nagyon új. Sajnos egy nap híján elfelejtettem lemondani és még van.


Én sajnos csak gagyikat találok, Nagy pénzrablás megvolt. Riverdale nekem fél epizód után nagyon sok volt, pedig előzetes alapján tetszett. Gesztenyeembert néztem, az tetszett. Stranger things első évadát is. The ghost of the hill house is egy rész után nem.


Egyébként titeket nem idegesít a kötelező meleg karakter, plusz most már a transznemű és leszbikus is kötelező, egyszerre. Valóságtalan, mert ennyi nincs egy helyen. Amúgy nincs bajom vele, de hogy enélkül már nem lehet sorozat.


2021. okt. 11. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ha a gesztenyeember tetszett, akkor a Young Wallandert is imádni fogod.

Ugyanilyen a The Fall is, mindkettő zseniális.

Nehéz ifjúsági sorozatot mondani klisés vagy lgbtq karakterek nélkül (bár személyesen engem ezek nem zavarnak, sőt...), de talán az Outer Banks tetszene.

2021. okt. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%

"Egyébként titeket nem idegesít a kötelező meleg karakter, plusz most már a transznemű és leszbikus is kötelező, egyszerre."


Ezt mi alapján szűrted le?

2021. okt. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
HBO GO és Netflix sorozatai alapján! Tisztelet a kivételnek.
2021. okt. 11. 17:38
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 Mert azokból mikor derül ki hogy minket nem idegesít?
2021. okt. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem kedvenceim netflixen :Daredevil, Punisher, Titans, Teen Wolf, The witcher, 13 reasons why.

Amugy tenyleg igy van. Minden sorozat kotelezoen kell tartalmazzon "melegeket". En sem vagyok ellenuk, de azert szerintem ez mar kicsit kezd tul sok lenni.

2021. okt. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!