Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lesz magyar szinkronja a...

Lesz magyar szinkronja a Squid Game c. sorozatnak?

Figyelt kérdés
Nem a feliratok olvasásával van a bajom, hanem - minden rasszizmus nélkül - nem szeretem a kelet-ázsiai nyelveket hallani. Zavarnak. Se a koreait, se a japánt, kínait nem tudom elviselni hosszú távon. Nem tetszik a hangzása, a beszédmódja, az intonálása. (Európai nyelvek közül a német még ilyen, mármint amit nem bírok.) Szóval megnézném majd a sorozatot, érdekel a témája, de csak magyar szinkronnal. Lesz erre vajon lehetőségem?

2021. okt. 14. 23:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha van rá elég igény akkor lehet megcsinálják, nem tartom kizártnak. A Bojackhez is készült, az is netflixes. Viszont ezt szerintem drágább lenne, szóval az is lehet hogy nem éri meg.


Amúgy van angol szinkron is hozzá, nem tudom milyen, de ha az ázsiai nyelveket nem szereted hallgatni, akkor biztos előrelépés

2021. okt. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
A sorozat angol szinkronja borzalmas, én kipróbáltam, semmi hangsúlyozás, semmi érzelem, a VHS korszak felülmomdásos filmjeire emlékeztetett. A távol keleti nyelvek a magyarnak furcsák, főleg az elnyújtott érzelmet kifejező hangok, de hozzá lehet szokni.
2021. okt. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk Lee Jung Jae-nek, Gong Yoo-nak és Lee Byung Hun-nak már voltak magyarra leszinkronizált filmjei. Az ő hangjuk így már megvan.
2021. okt. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
46%
Nem lesz szinkronizálva.
2021. okt. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Hát ez sajnálatos... :(
2021. okt. 16. 19:27
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Van angol változata is, ha nem szereted a távolkeleti nyelvek hangzását.
2021. okt. 17. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Hát, az angol sajnos túl nagy méretűként volt fenn az n betűvel kezdődő torrentoldalon, szóval kénytelen voltam a koreait leszedni. Mondjuk úgy, hogy meg lehet szokni =4. részt fogom most nézni), de ez a hangzás valóban zavaró, mondat végi magánhangzó hosszan kitartva és még énekelve is... jajj.

Akik azért szeretnének minuszolni, mert nem Netflixen nézem, nos sajnos nem vagyok abban a helyzetben, hogy ilyen előfizetésekre pénzt adjak ki, ez most luxuskiadás lenne nekem. A sorozat egyébként nagyon tetszik :)

2021. okt. 22. 01:48
 8/19 anonim ***** válasza:
84%
angol nyelvű filmek, sorozatok: rarbg[pont]to vagy 1337x[pont]to oldalakról
2021. okt. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
remélem lesz, de nem biztos
2021. okt. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 kecskekeszegpont válasza:
32%
Lessz szinkron a squidegamehez mert az osztálytársam anyukája fogja szinkronizálni az egyik női karaktert
2021. nov. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!