Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A nagy pénzrablás 3. évadában...

A nagy pénzrablás 3. évadában hogy nem ismerik fel Tokiót meg a többieket, akkor, amikor "katonaként" mennek be az épületbe?

Figyelt kérdés
Már nem emlékszem, hogy az első két évadban Tokión, Rión meg Berlinen kívül ki az, akiről konkrétan tudják, hogy tagja a bandának és lelepleződtek, de igazából miután kiszabadultak a túszok, minden rablóról kellett adniuk személyleírást, ami alapján szerintem ismerniük kellett volna, hogy kikek keresnek, hogy néznek ki. Monika a túszok számlálásakor is hiányzott, a többi túsz meg gondolom elmondta, hogy ő összejött az egyik rablóval, szóval róla is tudták, hogy kicsoda. Erre a 3. évadban senki nem ismeri fel őket? Csak nekem logikátlan ez?

2021. okt. 16. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Mert a katonák nem voltak benne az első két évadban.
2021. okt. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tokio megy be Nairobival az igazgatóhoz, ott még senkinek nem tűnik fel, hogy kik ők... Csak amikor már fegyvert fognak az igazgatóra.

Monica meg az épület előtt erősködik az ott álló őrnek, vagy akárkinek, hogy parancsra be kell menniük.

2021. okt. 16. 20:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne keress benne logikát. Max annyi lehet benne, hogy viszonylag sok idő telt el a rablás után és a valóságban sem ismernek fel az emberek mindenkit. Ha be lenne öltözve egy híresség valaminek, lehet, hogy 100-ból 95 ember mellett simán elmenne anélkül, hogy felismernék.
2021. okt. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos engem nagyon idegesítenek az ilyen logikai csavarok :D Gyakorlatilag az első akció óta eltelt 2-3 évben körözve voltak, ha az utca embere nem is, de a rendőri meg egyéb katonai szerveknek csak ismerniük kellett volna az arcukat.
2021. okt. 16. 21:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezen kívül is sok volt ebben a sorozatban, csak az emberek figyelmét elvolna a jól kitalált ötlet, pár jó karakter és a professzor jelleme. Az első 2 évad még jó volt amúgy a logikai bakik és túlzások ellenére is, de utána...
2021. okt. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én most kezdtem a harmadikat, de eddig mélyzuhanás...
2021. okt. 16. 22:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!