Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Számodra melyik az a bűn...

Számodra melyik az a bűn rossz sorozat, aminek esélyt adtál, de végül félbehagytad?

Figyelt kérdés
A 10 ember a szigeten valami förtelem sorozat volt nálam, mégis valahogy eljutottam 4 részig, gondolván, hogy csak lesz belőle valami jó. Jobban kellene hallgatni a kritikákra. Nálatok volt valami hasonló élmény?

2021. okt. 20. 19:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Az operatív törzs
2021. okt. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Sok ilyen volt:

Pld.: A prédikátor, A móló, A kór, Downton Abbey, Az Álmosvölgy legendája...

2021. okt. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

squid game.

10 percig bírtam :D

2021. okt. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Umbrella Academy... Akkora trágya, unalmas, nagy rakás sz*r, a semmiért túlhypeolt kiszámítható, vontatott fost még soha nem láttam. A színészek pedig borzalmasak, irritálóak is, unalmasak is, de nagyon-nagyon rosszak, egyszerűen nem tudják átadni a sztori lényegét.
2021. okt. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Siren
2021. okt. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A Siren nekem is ilyen sorozat volt. Aztán a Scream Queens, mindenféle túlzás nélkül, kínszenvedés volt nézni.
2021. okt. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%

Hart of dixie, első rész után nem néztem tovább.

Breaking Bad-ből 2-3 évad után hagytam abba.

Once upon a time - jó pár évadot végignéztem, szerettem, majd egyre átláthatatlanabb lett, azt is több évad után hagytam abba.

Vámpírnaplók... az előzőhöz hasonló okok miatt.

2021. okt. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%

Jóbarátok

Fear the walking dead

2021. okt. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%

Csatlakozok a 4-eshez:D

Esernyő akadémia

Végignéztem(!) egy teljes évadot basszusXDDDD

Komolyan mintha nyúztak volna közben. Annyira unalmas meg vontatott volt, hogy úristen. Vártam a csattanót, de egyszerűen nem. Nyögve nyelős egy sorozat.

A hype miatt néztem csak meg. Mondom jó oké ennyi, tudok így már véleményt is alkotni. Nem jó sorozat:D

Lehetne pörgősebb.


Tudom, hogy sorozat volt a kérdésben, de volt egy Netflixes film, amit megnéztem, mert azt hittem tök jó lesz és valami rejtett értelme van, erre a nagy unalmat kaptam(vagy lehet nem nőttem még fejben eléggé ehhez).

A címe: a befejezésen gondolkozom

2021. okt. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
Lehet le leszek pontozva de nekem a Telhetetlen ilyen. Nem azt mondom, hogy bűnrossz, de annyian ajánlották, és engem valahogy nem kötött le:((
2021. okt. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!