Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kinek hogy tetszett a "You"...

Kinek hogy tetszett a "You" ("Te") Netflixes sorozat 3. évada? Kinek miért tetszett és miért nem?

Figyelt kérdés

2021. okt. 22. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszett mert fordulatos volt nagyon. Olvastam hogy sokaknak az nem tetszett hogy joe nem ölt annyit de hát szerintem ha ugyanazt folytatta volna akkor unalmas lett volna. Nekem így izgalmasabb volt kíváncsian várom az új évadot. Örültem hogy theo életben maradt mert tényleg ártatlan volt meg csak jót akart. A végére még sherrynek meg carynek is örültem hogy megmaradtak meg hogy a kicsi henry kikerült a képből és jó helyre került dante éknál, ott biztos normálisan fog felnőni. Joe nak meg így nem lesz ott hogy visszatartsa
2021. okt. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A közepe felé kezdtem vontatottnak érezni és már nem kötött le annyira. Kicsit idegesített, hogy csak ennyit tudtak kihozni Joe és Love párosából, illetve bosszantott az a szörnyű családi légkör, ami a főszereplők otthonában volt. Ez az utóbbi egyébként nem feltétlenül negatív, mert ettől lett emberi a sorozat, és emiatt lehetett azonosulni a karakterekkel(már amennyire két elmebeteggel lehet azonosulni).

Így összességében azt mondanám, hogy nekem ez az évad tetszett a legkevésbé, viszont a készítők mégis tudnak valamit, mert a vége annyira meglepett, hogy most újra alig várom a következő évadot.

2021. nov. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én most bukkantam rá erre a sorozatra. Nekem nagyon bejött.
2022. aug. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!