Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor szinkronizálják az...

Mikor szinkronizálják az odaát utolsó évadát?

Figyelt kérdés

Eredetin a legjobb természeten, és sajnálom hogy az első pár évadot már nem tudtam úgy megnézni, de örülnék ha szinkronnal is megtudnám nézni az utolsó évadot.


mellékes kérdés: Ki a kedvenced a sorozatból?



2021. okt. 23. 15:46
A kérdező szavazást indított:
Dean a kedvencem
Sam a kedvencem
Castiel a kedvencem
Jack a kedvencem
Crowley a kedvencem
Bobby a kedvencem
Lucifer a a kedvencem
Rowena a kedvencem
Baby a kevencem (Chevrolet impala 1967)
19 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajna még semmi infó nincs erről. Azt sem tudom, melyik adó feccölne bele ennyi energiát. Mivel vége a sorozatnak, feltételezem, a rajongók sem csesztetik egyik TV adót sem, hogy mikor lesz szinkronnal az utolsó évad, mivel aki kíváncsi volt rá, már megnézte felirattal. Az is csoda számba ment, amikor utólag szinkronizálták a British Men of Letters-es - azt hiszem a 12. szezon - epizódjait. Mert ugye az a Covid miatt elmaradt, de aztán jóval később pótolták.

Egyébként én is vadászom a Supernatural eredeti hangos, feliratos verzióit. Nem könnyű összeszedni, de nem is lehetetlen. Legtöbbször szinkronnal néztem, de néha a szinkron tényleg csak ferdítés, a fordítás helyett. Sőt, esetenként még a feliratozók is tévednek aprókat.

HA lesz erről konkrét infó, az mindenképp engem is érdekelne, amit a fő kérdésben kérdeztél.


By the way: a kedvencem Castiel, de Deant is szeretem. Ők ketten együtt a fő kedvenc karaktereim. :)

2021. okt. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Reménykedem benne, hiszen a 14. évadot is leszinkronizálták. Azért szerintem lenne rá igény.
2021. okt. 25. 21:12
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én épp most néztem meg(felirtosan) a végét. Azóta sem térek magamhoz.

Az egész egybe a kedvencem. A Winchester fivérek. Castielt imádtam. Jack meg olyan aranyos volt. Crowley meg egy barom, de pont ezért szerettem.

Nem tudom mihez kezdjek most.

Bár én nem 15 éve néztem, hanem 2 hónap alatt. Nem tudom melyik a rosszabb.

2021. nov. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Már szinkronos. Most néztem újra szinkronnal az utolsó szezont a napokban. A befejezést még mindig úgy gondolom csúnyán elcseszték, rohadtul nem kellett volna ezt az epizódot megcsinálni. Párszor még biztos ledarálom a sorozatot, de a legutolsó részt soha többé nem nézem meg, számomra a Szezon15 Epizód19-el vége!
2022. márc. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4. vagyok. Még annyit, hogy én 15 éven át követtem a sorozatot, 20 éves korom óta, minden részt imádtam , és legalább 2-3x láttam is, de az utolsó részen kb dühömben sírtam. Annyira éreztem hogy elszúrják... Szerintem egy ilyen sorozathoz egyáltalán nem volt méltó. A 19. rész szuper lett volna ha azzal vége.
2022. márc. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, március 8 körül került ki szinkronosan, de akinek kellene is a 15. évad, annak várnia kell vele. Online megnézhető, de valakinek ez nem elég.
2022. márc. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen már láttam és le is töltöttem
2022. márc. 24. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!