Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen "Vágyak/Valóság"-hoz...

Milyen "Vágyak/Valóság"-hoz hasonló sorzatokat tudtok?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszett, szovaaal ha esetleg tudtok ehez hasonlo sorozatokat megkoszonnem ha leirnatok parat :)

2021. okt. 25. 01:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nem a kérdésedre fogok sajnos válaszolni. Ez nem egy most futó sorozat? Tegnap délután futottam bele az egyik könyvbe, amiről készült ez a sorozat.(állítólag, de megnézve az előzetest nem úgy tűnik) Sajnos 5 kötetes és 3 köttet jelent meg eddig belőle, és én ügyesen a 3-ik kötetet vettem meg, így még nem tudtam belekezdeni. 4 kötet, 4 különböző férfiról szól, és a negyedik lesz a férje, aki valami gazdag pasas vagy mi a nő meg pszichiáter és könyvet vagy naplót ír a másik 3 férfiról meg az intim kapcsolatukról. A férje nem valami jó az ágyban, vagy nem valami izgató vagy hasonló a sztori és a pasi megtalálja a naplót és elkezd "bevadulni" jobb akar lenni a feleségének akinek hatalmas vágyai vannak. Erről szól a könyv, a sorozat is? És tényleg ne haragudj hogy nem a kérdésedre válaszolok.
2021. okt. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs semmi baaaj. Amugy ilyesmi a sorozat is, pár dolog kivételével. A lány pszichiáter és a múltba nagyon sok pasassal csinált nagyon sok mindent :D főleg az exével Braddel. De aztán lekomolyodik egy férfival akinek most nem jut eszembe a neve, lesz két gyerekük, de nagyon unalmas a házasságuk így a nő el kezd fantáziálni a Braddel töltött közös múltjukon és ezt le is írja nagyon részletesen a naplójába, hogy milyen jó is volt vele a sex. A férje megkapja és úgy ahogy írtad el kezd bevadulni, de nem nagyon jön össze neki mert erőltett az egész 🤷🏽‍♀️
2021. okt. 26. 22:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Bűnös vágy, Vareria
2021. okt. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!