Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik filmeket kell előre...

Melyik filmeket kell előre megnézni az új Pókember filmhez?

Figyelt kérdés
Ugye már nem titok, hogy nagy szerepet fog kapni a filmben a multiverzum és már az előzetesből is kiderült, hogy egy nem MCU-s (Marvel Filmes Univerzum) gonosz visszatér illetve kaptunk pár utalást további volt, nem MCU-s gonoszra is. Szóval egyértelmű, hogy látni kell hozzá a régi, Tobey Maguire féle Pókember filmeket és valószínűleg az Andrew Garfield féle filmeket is. A Venom 2. részét is nézzem meg? Hallottam olyat, hogy a Venom 2 stáblistás jelentében van utalás az MCU-s Pókemberre. Szóval szerintetek melyik NEM MCU-s Marvel filmeket kell megnéznem mielőtt megnézem a most decemberben megjelenő új Pókember filmet?

2021. okt. 31. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
A Pókember filmeket mindenképp érdemes mert sok karakter lesz benne azokból. A Venomot is érdemes megnézni mert ö is benne lesz. A Venom kettö vége az tényleg csak 5mp semmi fontos de megnézheted mert lehet kelleni fog még nem lehet tudni. Illetve lehet a Miles Moraleses pletykák miatt az Into the spider verse sem rossz ötlet viszont én egyenlöre annak még nem látom hogy barmi kapcsolodasa lenne.
2021. okt. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Egyrészt a Venom 2 stáblistás jelenete által felvázolt találkozás nem valószínű, hogy már a No Way Home-ban megtörténne. Szóval a Venom 2 szerintem nem kötelező hozzá. Pláne, hogy pocsék lett szerintem. De a korábbi két Pókember feltűnését nagyon sok forrás megerősítette. Megalapozott pletykák. Szóval a két Amazing Spider-Man és a Sam Raimi féle trilógia mindenképp megtekintendő a film miatt. Pláne, hogy a Raimi féle filmekből 3 és a TASM filmekből is kapásból 2 nagy ellenfél teszi tiszteletét. Ezek közül csak a Gyík nem került megerősítésre a pletykákon túl. Mindenki más, azaz Zöld Manó, Homokember, Elektro és Octopus megerősítést nyertek az első trailer és interjúk során.
2021. nov. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
En ma lattam az uj filmet ugy, hogy egy marvel filmet se neztem meg vegig tisztessegesen, csak reszleteket (marmint csak felig neztem, vagy telefonoztam es ment a tvbe egy film es fel fullel hallgattam stb.) es teljesen jol megvoltam nelkuluk, nyilvan a film elejen beszeltek az elozo resz vegerol igy kiderult hogy miert nem szeretik ot, hogy derult ki hogy ki pokember meg hasonlok es ez eleg volt hozza hogy igy is elvezzem, es ezek utan biztos rendesen visszanezem oket
2021. dec. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3/3

Köszönöm! Már én is láttam (17-én,pénteken). Újra néztem a Tobey Maguire-ös és az Andrew Garfield-os Pókembereket és ez bőven elég volt. A nővérem úgy ült be a moziba, hogy látta a korábbi Marvel filmeket, de régi Pókemberekből semmit és ő is teljesen értette, de azért mégis sokkal élvezhetőbb volt így, hogy mindent frissen láttam és így azért több utalást vettem észre.

2021. dec. 19. 01:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!